Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te elhagynád a párod ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elhagynád a párod ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz előre szólok, csak az válaszoljon, aki tényleg akar.

nemsoká 8 hónaposak leszünk a barátnőmmel. DE!

Ő az a fajta lány, hogy sosem küzdene pasiért, ő nem fut senki után (sztem utánam se tenné) rendkívül büszke, és inkább elveszíti a szerelmet, mint hogy a büszkeségén túlmenjen.

Mikor nem vagyunk együtt, totál semleges, neten, meg teloba is.

Mikor együtt vagyunk, semmi gond, jön, ölel puszil, spontán megcsókol, seggemet fogdossa (filmezés közbe meg a szerszámomat), csipkelődik, provokál.

Sosem hallgat rám, konzervatív, mindig a saját feje után megy. Keveset bulizik, sosem iszik egy vodkanarancsnál többet.

Az zavar, hogy gyakorlatilag, én teszek csak a kapcsolatunkért. Ő semmit. Ha hívom, jön, (vagy lemondja elég könnyen), ha akarom mehetek hozzájuk.

Könnyen elengedne, még ha fájna is neki nem mutatná ki. tudom.

Szülinapomkor még fel sem köszöntött...egy dolog, hogy őt úgy neveleték,hogy nem tartanak különösebben semmilyen ünnepet a karácsonyon kívül, de akkor is rosszul esett...:/

Szeretem, ezek ellenére is, de kicsit unom, hogy mindig csak én teszek a dolgokért.

Boldog vagyok vele, de ez nagyon zavar, hogy ő értem (meg senkiért se) tulajdonképpen semmit nem tesz, beletörődik a dolgokba legyen bármi is...minden mindegy neki...

Fáj mert hogyne fájna, tudtam hogy iylen, de bíztam abban, hogy ha közel kerülök hozzá, ez valamellyest változik...de NEM.


Szexuális életünket tekintve, panaszra nincs okom. amikor akarom szexelünk, sosem mond nemet, kíván mindig. Egyedül az orálra nem hajlandó (keveset csinlta, és sztem fél, hogy csalódást okoz vagy nem tudom, nem akarja csinálni soha), pedig nem mély torokról beszélek, hanem csak kicsit hogy szájjal ügyködjön rajta.

Az anál is tabu, amire ugyan vágyom, de nem engedi.


Köszi, aki elolvassa, és értelmes választ / véleményt ír.


Olyanokat hogy "nemérdemled meg a lányt!" meg "nem szereted, hagyd" ne írjatok, mert marhára nem így van!!!! Csak kicsit már unalmas hogy mindig én teszek a dolgokért.


22/f

20/L



2013. jan. 24. 11:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
túl hosszú
2013. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Igen, ez valóban unalmas, ha csak te teszel és hosszú távon biztos tényleg bele fogsz unni. Nincs mit tenni, meg kell említened neki a sérelmeidet, hogy mi bánt, ő mit gondol róluk és nem gondolja-e hogy te többet teszel a kapcsolatért mint ő és hogy ez így nem járja.
2013. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legtisztább, ha elmondod neki, mi nyomaszt téged! Hátha megpróbál változtatni rajta!
2013. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azért van veled, mert éppen te voltál kéznél, és lehet, hogy elhagyna, ha egy másik pasi kerülne képbe, aki jobban lázba hozná. Vagy az is lehet, hogy csak túl félénk.
2013. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem szenvednék vele akármennyire is szereted. Egy ilyen kapcsolatban nem érezheted magad 100%-nak. Sőt, én személy szerint nem is értem, hogy tudsz vele járni...

Egy ilyen ember soha nem fog megváltozni...Ha ezt el tudod fogadni akkor maradj vele, de szerintem hosszabb távon nem lesz kifizetődő....

2013. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
50%

az előző barátnőd is ilyen volt? csak más volt szexuálisan hozzád?


Mert ha a válasz igen, akkor ez a nő az előző nődet útánozza.


És hogy hol a buktája: a szexben, hogy nem a te örömödre tekint.

2013. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
*Mert ha a válasz igen, akkor ez a nő az előző nődet útánozza és érdekből van melletted-de nem érzésből.
2013. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Én elhagynám, igen. (Bennemaradtam nőként egy ilyen kapcsolatban, és szidom magam minden egyes nap. Nem lesz jobb.)
2013. jan. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Én,mint lány azt mondom, hogy hagyd el.. :( Találsz te magadnak olyan lányt is szerintem, aki felköszönt születésnapodon, és ő is ugyan olyan erőfeszítéseket tesz a kapcsolatotokért,mint te:) sok sikert!
2013. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ami teljesen normális, az a szex. Nem mindenki szereti az orált csinálni (köztük én is, de azt sem szeretem, ha nekem csinálják). Az anált meg teljesen meg tudom érteni, hogy tabu. 8 hónap nem sok idő, nekem évek kellettek, mire egyáltalán belementem, hogy kipróbáljuk. De a szexen kívül a többi dolog, amit leírtál kicsit furi. Lehet, hogy a nevelése miatt vagy azért, mert még nem érzi elég biztosnak a kapcsolatot. Nem feltétlenül azért ilyen, mert nem szeret, egyszerűen csak ilyen az életszemlélete.
2013. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!