Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal. Elvileg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal. Elvileg, de ez mire volt jó?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen kapcsolatom, nincs elköteleződés, azt hittem, nyíltan meg tudjuk beszélni, és nem okoz gondot az sem, ha van mellette más is. Erre most a pasi nagyon részletesen elmesélte, hogy dugott meg valakit...

Ez mire jó? Nincs kizárólagosság, de azért ezt kicsit túlzásnak érzem, hogy nekem mesélje el....


2013. márc. 4. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Mit vagy meglepődve?Barátság extrákkal, te is egy lyuk vagy neki..ennyi.Nem kell drámázni hiszen a te lyukadat is csak használja,így nem meglepő hogy semmibe vesz..
2013. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is csak "használom", de én max. megemlítem az egyéb ügyeimet - már ha épp érdekli - de nem szoktam részletesen elmesélni.
2013. márc. 4. 19:04
 3/16 fospuska ***** válasza:
vérmérséklet kérdése. ha jóban vagytok,miért ne gondolhatná úgy,hogy elmondja...?
2013. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bantani akart
2013. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

azt csak te tudod, neked ez mire jó, de nem szerencsés egy film forgatókönyve nyomán alakítani az életünket

szerintem ezek a kategóriák léteznek:

párkapcsolat

szexkapcsolat

egy éjszakás

barátság

persze léteznek ezeknek kombinációi, amikor a felek azt gondolják tudják kezelni a helyzetet, de nem

2013. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

ma 19:04



Mivel nem vagy úgy mond a barátnője,nyitott kapcsolatban éltek és elvileg nincsenek érzelelmek köztetek,legalábbis olyan,így teljesen mindegy hogy mit mond neked.Ha megbánt az sem érdekli,mert talál helyetted mást,ami látható is,és nem mellesleg mivel ez nem komoly kapcsolat így úgy érzi megteheti.Csak egy lyuk vagy a sok közül ennyi.

2013. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy úgy gondolta ezzel felizgat, mondd meg neki, hogy ez nálad nem jön be. Abba fogja hagyni, ha akar még tőled valamit.
2013. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
tudja ő is,hogy ez bántó, de nem érdekli őt,hogyha elveszít téged. mert ahogy már írták, van neki más is akit megdughat nem csak te. miért jó neked ez? úgy gondolod nem találsz olyan fiút akinek csak te kellessz? :/
2013. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nem tudok/akarok elköteleződni olyan mellett, akinek csak én kellek.
2013. márc. 4. 19:12
 10/16 anonim ***** válasza:
miért nem?
2013. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!