Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vkg90 kérdése:

Barátság extrákkal? Vagy mit akarhat?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy fiú, akit már évek óta ismerek, az osztálytársam, és már a gimi első évében megtetszett, viszont akkor még nem volt köztünk semmi. Az eltelt évek alatt sokat beszéltünk, volt, hogy egy-egy buliban összemelegedtünk. Ő tisztában volt régen vele, hogy én belé voltam zúgva, valamiért mégsem akart többet. Fél év múlva megint összemelegedtünk, egyre többet jártunk el csak ketten helyekre, jól éreztük magunkat. Jött egy olyan ötlete, hogy mivel jól érezzük magunkat együtt, legyen köztünk egy ilyen "barátáság extrákkal"-féle viszony. Én ezt nem elleneztem, mivel kicsit reménykedtem abban, hogy majd észreveszi milyen jól érzi magát velem, és átmegy ez az egész szerelembe, de valahogy nem ez lett a vége. Én elmondtam neki, hogy nem szeretném ha ez folytatódna, nem erre van szükségem. Ő nem nagyon tudott mit mondani, és én ezzel le is zártam az egészet. Viszont minden nap ír, írja, hogy hiányzom neki, mindig hívna mindenfelé, és megkérdezte mit akarok. Mivel én nem merem neki elmondani hogy szeretem,mert félek, hogy csalódok,azt mondtam, hogy nem akarok róla beszélni, mire azt mondta, hogy lehet hogy ő is azért nem beszél arról, mit akar igazán, mert nem akar.

Ez akkor most mit jelenthet? Lehet nem meri felvállalni az érzéseit, vagy tényleg csak ezt a "barátságot" szeretné folytatni?



2013. jan. 26. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mondd el neki hogy mit érzel :) Végülis ezt az egészet csak egy hajszál választja el a rendes kapcsolattól :) Hajrá, ne félj bevallani az érzéseid :) És ha nem akar veled lenni, akkor mi van? Ő veszített többet ;)
2013. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszíthetsz? Mondd meg neki, hogy szereted.
2013. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani amit az előttem szólók. Mond el, hogy mi a helyzet aztán vagy lesz valami vagy nem ennyire egyszerű! Sok sikert :)
2013. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felbátorítottatok :)
2013. jan. 26. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!