Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki ott lakik ahol két barátnőm és az egyik aki már nincs jóba velünk ő járt vele 5 éve és .. mind a kettő barátnőm az mondta h bunkó .. én meg mikor nem figyelt oda kifiguráztam a srácot :$ ...

aztán eltelt 2 hónap és mikor én és az egyik barátnőm mentünk haza a busszal elénk ült és nem tudom miért de elgondolkodtatott a gyerek hogy lehet hogy tetszik nekem? >.<.... téli szünet után felszálltam a buszra nem volt helyem gy állnom kellett .. elől szálltam fel ... Mikor odaértünk ahol ők laknak akkor felszálltak és ő meg én pont szembe álltunk egymással ... és hát úgy vagy 4 szer egymás szemébe néztünk .. és január óta ez megy... de van mikor annyira zavarban vagyok hogy ha ránézek félek hogy elnevetem magam gy inkább elfordulok... mielőtt leszáll a buszról mindig oda nézek .. ő akkor már pont a szemembe nézett ...

annyira aranyos :3

15/L


2013. márc. 6. 21:22
 1/6 anonim válasza:
Hát... lehet... hogy tetszel neki de lehet h nem őőő attól h rád nézz néha :)) de próbálj meg vele beszélgetni :) valamiről bármiről akkor többet tudnánk mondani :)
2013. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én sem mondtam h tetszem neki :DD

...ÁÁ .. én nem vagyok valami bátor fajta

2013. márc. 6. 22:14
 3/6 anonim válasza:
Én is hasonló vagyok hozzád:DD amugy nem gáz ha te mész oda hozzá :D :))) tényleg nem az #1 voltam:)
2013. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy nem gáz .. de fosos vagyok xd
2013. márc. 6. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:

5 éve járt vele a barátnőd? Akkor 10 évesen kavartak? :D

Amúgy persze, tetszhetsz neki, miért ne?

2013. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ja 10 évesen :DD

nem tudoom :$$

2013. márc. 9. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!