Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint én tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint én tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal cseteltem, kérdeztem hogy miért szomorú, azt mondta hogy visszautasított egy fiút, mert neki más jön be. mikor megkérdeztem hogy ki az, csak annyit írt vissza hogy 'ironikus kérdés:)'.Ezzel arra célzott hogy én vagyok az? másodjára beszéltünk még csak. 15F, 14L
2013. márc. 2. 13:55
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi csak annyit írt vissza hogy 'ez ironikus.:)'
2013. márc. 2. 13:56
 2/6 cico256 ***** válasza:
Igen, az eben a szóvégkörnyezetben azt jelenti, (hogy Ez ironikus), mert pont te nem tudod, hogy ki tetszik neki, mikor te jössz be neki:)
2013. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
még is hogy lehetnek ennyire sötétek a fiúk...
2013. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem úgy értette, hogy ez a más tetszik neki csak ürügy volt, így hajtotta el a másikat. vagy te tetszel neki. De szerintem az első esélyesebb.
2013. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én csak azért tartom furcsának, mert még csak másodjára beszéltünk, előtte soha, még suliban sem (ő kilencedikes, én tizedikes vagyok). és így célozgatna?
2013. márc. 2. 14:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Játssza az eszét...
2013. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!