Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tetszik nekem egy pasi. A gond az, hogy ő külföldi származású, emellett már megvan a feleség jelöltje, akivel majd később itt szeretnének élni. Nem tudom miért, de nem tudok megbarátkozni ezzel a gondolattal, meg azon kapom magam, hogy a kibúvokat keresem, hogy hogyan lehetne megakadályozni ezt. Pedig sok érv van amellett, hogy mi nem illenénk össze. Szerintetek mit csináljak?
2013. márc. 6. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne tedd tönkre mások életét,ha lenne esélyed akkor nem lenne meg az akivel élni akar

max beszélgess vele,lehet hogy rájön hogy mennyivel jobban kellesz neki,de nem látok rá sok esélyt

2013. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress egy másik pasit, akinek nincs kiszemeltje..

Szerintem nem kéne bekavarnod. Felejtsd el azt a srácot.:D

2013. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"külföldi származású"


röhögök.

2013. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha jól esik, akkor tedd azt!
2013. márc. 6. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress mást!
2013. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz lóra tettél,és ezt Te is tudod.Hagynod kéne,hogy boldog legyen mással,és keresnéd kéne egy olyat,akinek csak Te kellesz.Ne kavarj be,hiszen aki szelet vet,az vihart arat!
2013. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!