Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire fájna egy csalódás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire fájna egy csalódás?

Figyelt kérdés

Kihasználtak többször, is egy férfi. Én nem éreztem annak mivel többet éreztem iránta de csak játszadozik velem, ebbe beleőrülök, hogy lehet ezen túljutni már végre valahára?

Hetente látom elfelejteni csak úgy nem tudom

24.L


2013. márc. 7. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondogasd magadnak, hogy te többet és jobbat érdemelsz ettől a férfitól és hogy annyit sem érdemel, hogy egy kicsit is rossz kedved legyen tőle, és próbáld is meg ezt elhinni. Gondolj arra, hogy aki képes kihasználni valószínűleg nem sok mindent érezhet irántad, és próbálj meg a rossz tulajdonságaira koncentrálni. Én is épp próbálok most valakit elfelejteni, hasonló a szitu, mint nálad, ezek jönnek be, legalábbis ideig-óráig. Aztán remélem majd az idő megoldja a többit, vagy egy új pasi. :D
2013. márc. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:) probálom..van sok rossz tulajdonsága csak az a baj, ha utána bocsánatot kér megint kezdődik előről minden,
2013. márc. 7. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
legyél nyitott és szeress meg valaki mást.
2013. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idővel és optimizmussal(:
2013. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!