Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha így megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha így megbántott?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek de a fiú osztálytársam eléggé összezavart, tetszem neki s titokban ő is nekem.

Senki nincs az osztályban nekem rajta kívűl, a csajok együtt jöttek és elvannak maguknak. Ez a fiú mindenben segített ha lemaradtam. Sokat találkoztunk a sulin kívűl, ő ezt ugy vette hogy ott hagyom barátom, pedig mikor leakart kapni sem engedtem.

Ma hivott telón majd visszahívtam, dumcsiztunk, mondtam nem lehetünk együtt s ő erre kerekperec azt mondta felejtsem el a számát ma beszéltünk utoljára. Nekem ez nagyon fáj! Mit lehet tenni?elfogadni a döntését?


2013. márc. 7. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Na most aztán nagyon megbántottad a férfi egoját, hogy nem őt választottad. Én nem is foglalkoznék vele amúgy, ha a barátomat nagyon szeretem.
2013. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis megkaparint,hisz majdnem minden nap lát téged.Jó dugást előre is
2013. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lélekben már meg is csaltad a barátodat. minek hívtad fel???
2013. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Játszadoztál az érzéseivel.. reményt adtál neki .. megértem n is ezt tettem volna.. ribanc..
2013. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fospuska ***** válasza:
miért,egy osztálytársad sértődése miatt eldobnád a párod? ha csak így tudja lereagálni,akkor szerinted a barátsága őszinte volt, vagy csak azért jópofizott, hogy odaférjen?
2013. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit vársz tőle, hogy csicskaként várja, mikor hagyod el az aktuális párod. Akinek van önbecsülése az nem fog tartalékként élni az életedben.
2013. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De jeleket sem adtam felé!!!
2013. márc. 7. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:
és az mi volt, ha nem jel, hogy visszahívtad??? gondolkozz már!
2013. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Korrektnek kell lenni. Vagy igen vagy nem. Ő nyilván szerelmes beléd és nem érti egyszer miért viszonzod máskor miért nem.
2013. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy becsaptak, vagy csak félreértetted a szándékait. Hiányolni semmiképpen nem érdemes. Az pedig nem a te hibád, hogy néhányan azt is szerelmi vallomásnak veszik, hogy egyáltalán szóba állsz velük, ráadásul úgy, hogy tudnak a párkapcsolatodról.
2013. márc. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!