Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Milyen, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Milyen, hogy van egy szerelmem, de nem velem tölti a nőnapot?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,van kb 4 hónapja,egy kapcsolatom csak találkozgatunk stb,Valentin napon is velem volt,mostanában elhidegültünk,nem beszélünk,nem találkozzunk,ma reggel felhívott,de nem azért hogy találkozzunk,hanem hogy mizu..:S eléggé rosszul esik,vagy csak én gondolom hülyén?:(

2013. márc. 8. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Húha... Hát önmagában ez nem lenne probléma.... Inkábbaz a baj, hogy alapból száraznak tűnik a kapcsolat. Inkább ezt próbáljátok javítani, nem a nőnap a lényeg.
2013. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
a nőnap komcsi ünnep, nem?
2013. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Én leszarom a nőnapot!Hülyeség.
2013. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"nem beszélünk,nem találkozzunk"


Én ezt már nem is nevezném kapcsolatnak részemről.

2013. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kapcsolattal van a baj, nem az, hogy a nőnapon nem veled van.
2013. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ez a bajod?

nekem inkább az zavarja a szemem, hogy találkozgatunk, elhidegültünk, arról nem beszélve kb 4 hónapos kapcsolatról van szó?

inkább azon agyalj, hogy beszéljétek meg, mit akartok, mert ez így egy semminek tűnik, sajnálom N

2013. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi sem találkozunk ma, de ettől még nem dől össze a világ. Nem mindenki tartja fontosnak a nőnapot, mint ahogy a Valentin napot se. Esetleg majd megmondhatnád neki hogy számodra ez fontos nap, legalább mondja hogy "boldog nőnapot" ha egyéb módon nem akar foglalkozni ezzel.

Ha felhívott reggel az már nem is olyan rossz. Lehet ő is érzi hogy nincs minden rendben csak nem tudja mit csináljon. Ha ennyire hiányzik, te is kezdeményezhetsz találkozót, ahol megbeszélhetitek ezt a dolgot.

2013. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#2 nem vagy semmi. Még a nönapra is tudsz komcsizni. Derék fiu. Tehetség.

Kérdezö: Miért töltené veled a nemzetközi nönapot?

2013. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 Igazad van, nem volt túl helyénvaló a komment, mert a kérdéshez semmi köze. Én is kiosztottam ma jópár tulipánt, pedig nem politizálok. :)

Elnézést, ha sértettem valakinek az ünnepi hangulatát.

2013. márc. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A kettes válaszolónak igaza van.
2013. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!