Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlik a viszonzatlan szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik a viszonzatlan szerelem utáni érzés?

Figyelt kérdés
Majdnem egy évig szerelmes voltam valakibe, aztán végül elmúlt, teljesen a tudatában vagyok, hogy nem kaphatom meg az illetőt. Azóta is van bennem egy érzés, hogy megtaláltam a tökéletes embert, társat, mindenki másnál jobb stb, és hogy mekkora tragédia hogy nem lehetek vele. Nem vagyok szerelmes, de nem tudok megszabadulni ettől az érzéstől, pedig már egy jó ideje próbálom. Valakinek volt hasonló élménye? Mikor múlt el ez az érzés? Elmúlik egyáltalán?

2013. márc. 8. 15:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11 évnél tartok..
2013. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, beleszerettem egy lányba, de most az előbb is találkoztunk, és nem éreztem azt amit eddig, még mindig szeretem, de kezdek észhez térni, nagyon fáj, hogy nem lesz köztünk semmi, de nem adom fel ilyen könnyen...Ahhoz mondjuk nagyon ért, hogy kell a pillanatnyi örömömet lerombolni egy másodperc alatt, elég ha szóba hoz egy másik srácot, és elszáll minden reményem, jókedvem, lendületem...Lassan fél éve szenvedek ezzel, és még meddig fogok még, ki tudja...26/F
2013. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
6 évig szerettem valakit, úgy hogy tudtam soha nem lehet köztünk semmi. Aztán úgy adódott hogy nagyon hosszú ideig nem láttam egyszer sem, és lassan, de elmúlt. Úgy gondolom, hogyha ma látnám, már semmit nem éreznék iránta. És már van más, aki tetszik.
2013. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az a baj az egésszel, hogy igazából mással kéne szerelembe esnem, hogy elfelejtsem, de ő annyira nekem van teremtve...ezért szenvedek és várok...senki mást nem tudok, nem akarok közel engedni magamhoz...mi lesz így? Kezdjek el egy kapcsolatot mással hátha belé szeretek? Mert hát igényeim vannak, szexuálisak főleg, de nem tudom másnál hogy van ez, akkor évekig nem szexeltek senkivel? Mármint 6 vagy akár 11 évig? Vagy elszenvedtek egy szar kapcsolatban, csak hogy legyen valaki? Érdekelne a válasz, mert nem tudom elképzelni, hogy együtt legyek valakivel, akit nem szeretek...Ti hogy csináljátok ezt? Hogy lehet kibírni ily hosszú időt szex nélkül?
2013. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
3 évig szerettem vkit teljesen viszonzatlanul és a végére már árnyéka voltam önmagamnak annyira kétségbeestem... nem ettem... nem aludtam... aztán tükörbenéztem és rájöttem ha kerébe. töröm is magam akkor sem fogja viszonozni viszont ha ezt a életmódot folytatom teljesen kicsinálom magam... ezért végiggondoltam mennyit ártott ő nekem és bár emberfeletti erő kellett is hozzá de legyűrtem ezt az érzést és azóta boldogan élem az életem és az ilyen viszonyzatlan szerelmet elkerülöm....
2013. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ, áterzem!
2013. márc. 13. 23:14
 17/20 anonim ***** válasza:
Embere válogatja! Kinél gyorsabban múlik el az érzés kinél pedig lassabban ez attól függ. Nálam 6 - 7 év és mindig szerelmes vagyok viszonzatlanul de egyszer úgy is elmúlik és valóban mindaddig amig el nem jő az igazi érzelem
2013. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok már több mint egy éve, de egyben nagyon jó érzés és nagyon rossz. bár én inkább vonzódásnak mondanám az enyémet, mert annyira nem ismerem az illetőt, h kiteljesedett volna a szerelem. félek közeledni felé, mert h mi lesz... de ő meg sajnos nem lép, ezért szenvedek, remélem nekem is elmúlik ez egyszer
2013. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én is vonzódok hozzá, méghozzá nagyon, de nem szeretem már úgy. Szóval érted. De igen, van hogy jó érzés, egyetértek!
2013. máj. 14. 20:59
 20/20 A kérdező kommentje:
VÉGE!!! Másfél év+ után elmúlt! Azért írom, hogy mások is láthassák, hogy van remény!:)
2013. júl. 12. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!