Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy fiú (17)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy fiú (17) maga sem nem tudja, mit akar?

Figyelt kérdés
Szerinte haverok vagyunk, de zavarban van, néz, beszól a többi fiúnak, megvéd, húzza az agyamat. Néha megsimogat. Szerintetek is csak barátkozik? (17/L)

2013. márc. 8. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom megmondani.. lehet, hogy többet akar tőled, de ezt neked kell kiderítened
2013. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Félénk.. vagy félti a barátságotokat. ezt neked kell érezned.
2013. márc. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nemhogy létezik, hanem legtöbbször nem tudja egy 17 éves srác, hogy mit is akar. Én akkor dobtam el a legtöbb lehetőséget magamtól csajok szempontjából... :)
2013. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mit tehetek én?
2013. márc. 8. 22:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet annyira tetszel neki hogy nem mer lépni. De nem tudom milyen a ti kapcsolatotok, szerintem még várj, aztán majd meglátod hogy lesz.
2013. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz te!
2013. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vágd szájba..

Amúgy meg jelezd felé, hogy te többet érzel mint barátság esetleg csókold meg..:D

2013. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ha ő még nem döntötte el magában, esetleg úgy gondolja, hogy ez csak barátság, attól nem fogja meggondolni magát, hogy én lerohanom... Ezt magában kellene tisztáznia, szerintem.
2013. márc. 8. 22:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Az csak egy duma volt.. Nem mer lépni feléd mert fél.

http://www.youtube.com/watch?v=6_N9mBLirLw

nézd meg.. szerintem a ti helyzetetek is hasonló.

2013. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik pasi sem tudja mit akar..
2013. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!