Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy alkoholistán lehet segíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alkoholistán lehet segíteni, ha ő maga nem is akar változni?

Figyelt kérdés

Párom 1,5 éve vesztette el a munkahelyét, azóta iszik, eleinte csak hétvégén de most már nap mint nap. Felajánlottam neki a segítségem, de nem hagyja magát. Azt mondja, hogy ez neki jó.


Választás elé állítottam, vagy én vagy a pia. Azt mondta talpra áll, de ez 2 hónapig tartott, most elköltöztem haza megint. Mert semmi sem változott. Most arra kér, hogy segítsek neki és változik, de szerintem nem is akar...Mit tegyek, hogy segítsek neki, de magamat se tegyem tönkre??


2012. nov. 12. 13:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha, ő nem akar az alkoholizmusból kiszakadni, akkor semmit sem tehetsz. Elvonóra sajnos csak önszántából tud elmenni.
2012. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi alkoholista mindig az marad... Tudom mert lattam mar sok ilyen beteg embert..
2012. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 ASOT ***** válasza:
100%

Megmondom mi erről a véleményem!


Mindenki az alkoholistákat sajnálja, segíti. Aki meg rákos , daganata van az meg csak szegény, de feleannyira sem sajnálják vagy vigyáznak rá mint az alkoholistákra.


Az alkoholizmus nem egy betegség!


Mind azt szajkózzák h majd kigyógyulnak belőle...ez inkább olyan mint a cigi csak rosszabb.


Hagyd a pics@ba én azt mondom!

2012. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Viszont van nem ivó alkoholista is! De inkább szakember segítségére lenne szüksége, tekintve, hogy ez egy betegség.
2012. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
De nem hajlandó elmenni az orvoshoz sem. Azt mondja nem fogja magát lejáratni. De szerinte most nem azt csinálja.
2012. nov. 12. 13:58
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

felesleges vele szenvedned,ha ő maga nem akarja.oké,tudom,tegyünk meg mindent a párunkért,és álljunk mellette,meg forevör,de őszintén,ha ő nem akar változni,minek erőltetni?

de azt meg honnan tudod,hogy most nem akar változni?az esélyt azért meg kell adni neki.természetesen szakember segíteségével.

2012. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
ja,most olvasom.halott ügy,hagyd a fenébe.
2012. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Alapvetően senkin nem lehet segíteni, ha ő nem tesz semmit.


Egyébként az alkoholizmus betegség, csakúgy, mint a nikotin- vagy bármely egyéb függőség.

2012. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 ASOT ***** válasza:
100%
és 1,5 éve tart ez és nem változott? ÉS azóta nem is dolgozik? ki tartja őt el? ergo miből telik neki piára?
2012. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 ASOT ***** válasza:
100%

ja persze betegség hogyne. Kérdezzetek meg egy értelmes orvost.

Mindegyik sír sajnáltatja magát h nekik milyen rossz.

Hát 1 alkoholistát sem tudok sajnálni!

2012. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!