Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elkerülni legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elkerülni legtöbbször a nők elutasítását?

Figyelt kérdés
Nincsenek női barátaim. Most munka mellett egyetemre járok levelező tagozatra. Órák előtt, azoknak szüneteiben stb sokszor oda szoktam menni leginkább magányos lányokhoz, nem titkoltan ismerkedés céljából. De persze nem rontok rá, hogy meghívhatlak valamire stb. Csak kérdezősködök, hogy mióta jár ide, hogy hívják stb. Mégis eddig mind a 8-9 akihez odamentem az elmúlt 3 hónapban az lerázott. Nem is akart utána találkozni velem, ha a folyosón találkoztam velük pl, akkor sem. Sok a dolgok stb, lerázós szövegeket találtak ki. Lehet van barátjuk, azt nem tudhatom, de szerintem csak max 1-2 nek van ezek közül. Mit lehet tenni? Azt hittem az egyetemista lányok mások, jobban el lehet velük beszélgetni, nyitottabbak, kedvesebbek. Persze lehet csak mindig rossz lóra tettem, sebaj próbálkozok tovább. Tanács? 27 F.
2013. márc. 9. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha messziről kerülöd őket.
2013. márc. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez nem volt túl vicces, sem segítőkész.
2013. márc. 9. 00:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Pedig erre nincs recept.vagy elutasít vagy nem,soha nem lehet biztosra menni.
2013. márc. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2013. márc. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tyler913 ***** válasza:
Barmilyen is legyel,az elutasitas sajnos benne van a pakliban. De en a helyedben inkabb elgondolkodnek: rendben ban a kulsom? Igenyes es apolt vagyok? Lehet,hogy nem a kulsod a baj,hanem hogy gorcsosen probalkozol,es a csajoknak azonnal levagos,hogy a suta kerdesekkel csak alcazni akarod a csajozasi kiserletet. Probald meg vonzobb tarsasagga formalni magad! Legyel hot laza,jokedvu es mosolygos,sugarozz valodi erdeklodest es pozitiv energiat. Ne ugy menj oda egy lanyhoz,hogy "ezt most mindenkepp felszedem",hanem igy: "adok neki egy lehetoseget,hogy jol erezze magat velem".
2013. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben barátkoznék, megismerném őket 1-1 beszélgetés során, mint barátot, minden célzat nélkül és kicsit óvatosabban próbálnék kezdeményezni. Olyannál, akinél már mondjuk érzed, hogy van némi kölcsönösség. Összenév velez, stb. Férfi baráti társaságokba is jó bekerülni ilyen helyen, mert tudsz velük menni ismerkedni.

A külsődre pedig figyelj, ha nem vagy benne biztos, kérd ki valaki véleményét.


22l

2013. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A külső lényegtelen, ne legyél kövér, ápolatlan és szakadt ruhában, nagyjából ennyi. A többi a lényeg. Csak az a baj, hogy én csak hetente plntekenként járok, nincs időm barátosdit játszani, mikor lehet, hogy csak pár hónap múlva láthatom és nem minden nap. Ez a baj.
2013. márc. 9. 09:49
 8/13 anonim ***** válasza:

"A külső lényegtelen, ne legyél kövér, ápolatlan és szakadt ruhában, nagyjából ennyi."


Ezt a marhaságot biztosan itt beszélték be neked ezen az oldalon. Nagyon is lényeges, különben nem utasítottak volna el 8-9-en. A nők is megkülönböztetnek külső alapján jó pasikat és nem jó pasikat. Nyilván az előbbiek vonzzák őket, utóbbit meg nagy ívben kerülik.

2013. márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nana. Ezt mondták, hogy a kisugárzás a lényeg.
2013. márc. 9. 10:32
 10/13 anonim ***** válasza:
És te elhitted? Ne légy már hülye ember.
2013. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!