Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elkerülni legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elkerülni legtöbbször a nők elutasítását?

Figyelt kérdés
Nincsenek női barátaim. Most munka mellett egyetemre járok levelező tagozatra. Órák előtt, azoknak szüneteiben stb sokszor oda szoktam menni leginkább magányos lányokhoz, nem titkoltan ismerkedés céljából. De persze nem rontok rá, hogy meghívhatlak valamire stb. Csak kérdezősködök, hogy mióta jár ide, hogy hívják stb. Mégis eddig mind a 8-9 akihez odamentem az elmúlt 3 hónapban az lerázott. Nem is akart utána találkozni velem, ha a folyosón találkoztam velük pl, akkor sem. Sok a dolgok stb, lerázós szövegeket találtak ki. Lehet van barátjuk, azt nem tudhatom, de szerintem csak max 1-2 nek van ezek közül. Mit lehet tenni? Azt hittem az egyetemista lányok mások, jobban el lehet velük beszélgetni, nyitottabbak, kedvesebbek. Persze lehet csak mindig rossz lóra tettem, sebaj próbálkozok tovább. Tanács? 27 F.
2013. márc. 9. 00:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha mindenki ezt mondja mindig, akkor mit higgyek?
2013. márc. 9. 10:46
 12/13 anonim ***** válasza:
hogyne lenne fontos az arc is... bocsi, de te teljesen el vagy tévedve, nem csoda, hogy lekoptatnak...
2013. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egy fokkal szebb az ördögnél és...
2013. márc. 9. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!