Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

az van ha randizok egy sráccal sose tudom magam elengedni úgy viselkedek mintha nem is én lennék..próbálok jófejeskedni, sokszor erőltetetten mosolyogni, hogy szimpi legyek és olyankor is észreveszem magam de nem tudok máshogy viselkedni, pedig sokszor győzködtem magam hogy próbáljak önmagam lenni, de nemtom hogy hogyan viselkedjek egy fiú társaságában hogy ne legyen visszataszító és nem megy az hogy önmagamként viselkedjek, mintha leblokkolnék :'( am meg vidám lámy vagyok sokat mosolygok, de ott mintha soha nem úgy mosolyognék mint amúgy hanem nemtom..

hogyan tudnék változtatni ezen?

16l


2013. márc. 9. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál előtte egy pohár bort. Nem kell rászokni, de ad egy kis önbizalmat és később menni fog magadtól.
2013. márc. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
haha jó ötlet :DD jöhetnek még vélemények
2013. márc. 9. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!