Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kedvellek és a bírlak szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedvellek és a bírlak szó között van valami különbség? (fiú mondta, egyéb részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Szóval egyszer bevallottam neki, hogy szeretem, mire ő mondta, hogy észrevette már és h ő nem így érez, de kedvel. Ezelőtt egyébként sokszor beszéltünk msn-en (ő írt rám, én csak egy-kétszer őrá), minden egyebemet (hotdog, myvip, tagged) is folyamatosan nézegette, ráadásul: előtte egy msn-es beszélgetés alkalmával elkért egy képet rólam, utána pedig közölte, hogy felállt neki! Pedig nem is volt kitárulkozós, csupán az arcom volt rajta és mosolyogtam. pff mire gondolhatott..:D na mindegy. Egyébiránt sokszor is nézett, összemosolyogtunk, olyan infókat tudtam róla amiket mások nem, még a haverjai se mind.. mikor bevallottam, utána letiltott msn-en, amire én rájöttem, és akkor elküldtem melegebb éghajlatokra.. azóta fél év eltelt, és abszolút se kép se hang köztünk, pedig hiányzik a beszélgetés vele..

Kérdés: ugyan visszautasított, de az lehetséges, hogy csupán vonzódik hozzám? Mit jelenthetett az a kedvellek, lehet ebből később még valami?


2009. szept. 13. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

alul nem is írsz bírlak szóról.


ha azt írta kedvel azt hazudhatta is, csak nem akart megbántani. de visszautasított, sőt se kép se hang, úgyhogy valószínű nem hiányzol neki, sajnálom ez van, szokj hozzá a gondolathoz, rengeteg kan van a neten.

2009. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tényleg kihagytam.. mert korábban két csaj osztálytársamra mondta hogy bírja ill. nem bírja őket.. csak ezért. különben igazad lehet :( köszi a választ!:)
2009. szept. 13. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
egyébként hogy a főkérdésre is válaszoljak(első vagyok) a kedvellek és bírlak között van különbség, míg az első alatt mindenki ugyanazt érti,(kivéve ha hazudik és nem akarja megbántani a partnert:)) a bírlak szót szinte mindenki máshogy érti, annyira nem máshogy hogy tejfölt jelenti neki, csak azért ez mégis kissé relatív... ha nekem mondta volna az a tag hogy bírja osztálytársát megkérdeztem volna tőle hogy hány kiló az osztálytársa :)
2009. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!