Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy lekéstem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy lekéstem mindenről?

Figyelt kérdés

20-as éveim elején járok. Nem voltak barátaim, nem voltak kalandozásaim nőkkel, nem szexeltem, nem buliztam, nem is éltem, csak magamba voltam fordulva. Most bármibe kezdek, már azt érzem, hogy késő. Sosem élem át a tiniszerelmet, sosem fogom megtanulni, hogy kell élvezni egy bulit, nem fogok népszerű lenni az osztályban. Ez nekem hiányzik, kövezzetek meg. Megroppanok a kimaradt élmények hiányától, koravénnek érzem magam. Van itt olyan ember, aki tudja, mire gondolok, mert átélte? Ha elmesélné a saját sztoriját, talán kicsit kevésbé érezném magam rosszul, főleg akkor, hogy még pozitív irányba is változott az élete.


ui: Lehet mondani, hogy fiatal vagyok még, de ez olyan, mintha egy hipochondernek mondanátok, hogy nem lesz baja.



2013. márc. 9. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Minden kezdet nehéz. De szerintem ahelyett, hogy búslakodsz, kezdj el élni!
2013. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
így jártál. Nem te vagy az első.
2013. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!