Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az új barátom nagyon gazdag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátom nagyon gazdag, én meg nem és félek, ebből baj lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon tele van az új barátom, a családja is nagyon gazdag. Saját sportkocsija van, már rég nem otthon lakik. Én még anyukámnál lakom így huszonévesen, mert nincs saját lakásom. Ő elég jól keres, én nem igazán. Neki menő állása van, nekem csak egy vacak, aki mondjuk átmeneti, ez igaz, de akkor is tök lúzerségnek érzem. Ő tele van menő cuccokkal, nagyon stílusos ruhái vannak, nekem ilyen cuccaim nemigen vannak:( Nagyon szerelmes vagyok belé, de attól félek, hogy ha egyszer elhozom hozzánk és meglátja, hogy mennyire szegények vagyunk hozzá képest, rossz szemmel fog rám nézni.
2013. márc. 10. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Próbáld ki, ha igazad van, akkor már mehet is, tényleg nem lenne jó vége? De attól, hogy gazdag, még akár rendes is lehet, nem? ;)
2013. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem észrevette már, hogy nem vagy eleresztve pénzel. Ha őt ez zavarná, nyilván nem is kezdett volna veled. A kapcsolat része, hogy megismerkedtek egymás életstílusával és próbáljátok megtalálni a közös nevezőt, ha ez nem megy, akkor az úgyis eleve halott ügy. Úgyhogy ne stresszelj rá, felesleges.:)
2013. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Aki valaki ezt nézi egy kapcsolatban annak úgy is kell. Had menjen! Amúgy tényleg az a legszerencsésebb ha a két fél hasonló anyagi helyzetben van. De simán lehet más is ha megfelelően tudják kezelni.
2013. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg le sem fogja sz@rni. Van pénze, hol érdekli őt, hogy neked mennyid van? Attól független marha kíváncsi vagyok akkor isbilyen szerelmes lennél-e ha nem lenne saját lakás, sportkocsi, stílusos ruhák, meg valag pénz.
2013. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Irigykedsz rá, és kisebbségi komplexusod van. Igen, ebből lehet baj.

És ha baj lesz belőle, akkor még most szakítasz, amíg biztosan nem ő lép előbb?

2013. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, légy szíves, szakíts vele mielőbb, ahogy itt a GYK-n tanácsolják neked a jóakarók.
2013. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ASOT ***** válasza:

Így van vidd el magadhoz őt nyugodtan. Ha emiatt otthagyna akkor húzzon is el jó gyorsan. De ez nem biztos, és nem hinném h őt érdekelné h te milyen körülmények közt élsz.

Ahogy már írták..

2013. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es: amikor megismerkedtünk, csak annyit érzékeltem, hogy egy baromi jó stílusú, kedves, vicces érzékeny fickóval hozott össze a véletlen. Fogalmam sem volt róla, hogy van egy "valag" pénze. Amikor erre rájöttem, inkább az ijedtség fogott el, ezért is tettem fel a kérdést. Mivel BELÉ vagyok szerelmes, az se érdekelne, ha szegény lenne. Exem sem volt gazdag, mégis szerettem.

5-ös: nem tudom, milyen logika alapján hoztad össze, hogy irigy vagyok rá. Nem irigy vagyok, hanem egyszerűen félek, hogy el fog tőlem idegenedni, ha meglátja, hogy hozzá képest szegény vagyok. Amúgy ijesztő, honnan van ennyi rosszindulat bizonyos emberekben:( Többieknek köszi a válaszokat!

2013. márc. 10. 17:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát majd kiderül hoyg ez öt zavarni fogja-e. Ha szeret nem ezen fog mulni nyugi.
2013. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Amúgy ijesztő, honnan van ennyi rosszindulat bizonyos emberekben:("


- Ja, mert az nem rosszindulat, hogy minden alapot nélkülözve egy sznobnak állítod be a barátodat.


Az irigységet meg a felsorolásodból vettem, hogy neki mennyi menő dolga van, bezzeg neked.

2013. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!