Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy minden nőnek bunkó tahók kellenek?

Figyelt kérdés

Életemben először kerültem közelebb egy ilyen férfihoz, mivel munkatársak lettünk és napi 8 órát együtt töltünk.

Még így is nehezen tudom elviselni, nemhogy még a pasim legyen.

Nagydarab, tarajos, tetovált, bunkó, gúnyolódó, agresszív, "namajdénjólmegmondom" típus, semmi kedvesség, érzelem, romantika, nézi a Napiszart, böfög, mindenkit lenéz, egyedüli örömforrásai a szex és a bulizás, semmi értelmes hobbi, műveletlen.


Jó tudom, sok nőnek bejön ez valahogy (akik szeretnek megalázkodni és igénytelenek), meg mindegyik ilyen pasinak van nője, de azt vettem észre, hogy nagyon sokan akarják magukra erőltetni ezt az álarcot, mert ettől lesznek kemények.

De pl. én undorodom és félek is az ilyenektől, ennyi erővel rácsatolok egy vibrátort a fatuskóra és tudja ugyanazt...



2013. márc. 11. 23:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Az exem is szinészkedett a külvilág felé, játszotta a nagy vezért meg a penge csávót. Aztán kiismertem nagyon jól őt és mondtam is neki mekkora színjátszó, minden elismerésem, ő pedig bevallotta röhögve: ő ezt élvezi, hogy mások akikkel nincs napi kapcsolatban eljátssza azt előttük ami ő akarna lenni, de semmit nem tesz érte. Ő aztán bunkó is volt, tahó is volt, sajnálatos módon azt hiszem csak velem... Hát nekem elegem lett az egészből. Kiábrándító amikor ilyen valaki.


A párom, ő nagyon más. Rendes, jószívű, nem színészkedik, nem bunkóskodik és ez így jó, pont így, úgy szeretem ahogy van.


Ha valamelyik férfi ezt gondolja, akkor az nagyon téved. Bár meglehet van olyan nő, aki "szereti" ha alázzák. Végülis igen, van, még példát is tudnék rá mondani...

2013. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Engem mindig lekoptatnak a lányok, akárhányszor is próbálkozo udvarisa, kedves stílusban. Szerintem, ha egy tapló bunkó módon lökném a sshow-t, akkor is nagyobb sikerem lenne már... Bár lehet az a baj, hogy nem vagyok magas és kisfiúsan nézek ki. Akkor is szomorú, hogy ennyire a rossz fiúkra buknak a lányok.
2013. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
Mert van egy bizonyos réteg akiknek ez jön be!
2013. márc. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha ennyire taszit ez a ferfi, akkor miert tettel fel a kerdest rola?

Megis sikerult elernie, hogy foglalkozz vele, es felkeltse az erdeklodesedet.

2013. márc. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van. Nem érdekel, de azért részletesen írsz róla.


"meg mindegyik ilyen pasinak van nője"


Ez a kulcsmondat.

Persze mindenki a normális fasziért sír, de ha megkapja, akkor egyből unalmas, nyálas, papucs lesz és a tahó mellett köt ki, mert az izgi, majd megváltozik mellette.

A rendes férfi pedig akkor kell, amikor a tahó felcsinált, aztán lelépett, mert kell egy balek, aki felneveli a kölyköt és eltart.

2013. márc. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert a sok hülye csaj miatt általánosítanak !
2013. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Épp azért tettem fel, mert irritál.

Nekem mindig normális pasijaim voltak, mégsem unatkoztam mellettük :-D

2013. márc. 12. 08:33
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem ezt hisszük kérdező, hanem ez TÉNY! A rendes pasikat lekoptatjátok azzal, hogy ők nyomik, túl jók, jobbat érdemelnek, és hasonló ocsmány szövegekkel... :(
2013. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező! Esélyt sem adtok a normális fickóknak! Azok nem is férfiak a szemetekben! Akkor meg miről beszélünk?
2013. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!