Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemez akkor valaki ha idegesí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemez akkor valaki ha idegesíti, hogy a szemébe nézek/nézem?

Figyelt kérdés
Kiírt egy fiú valami célzót,akivel szemezni szoktam,és barátnőm szerint, ne nézzek rá, mert az zavarja, de szemez valaki akkor, ha igazából zavarja/idegesíti? Nem logikus,hogyha nem akarom,hogy nézzenek elkapom a tekintetem,és oda sem nézek? Ő pedig tartja rendesen a szemkontaktust,akkor most ugyanúgy szemezzünk,vagy akkor vegyem célzásnak,és legközelebb észre se vegyem?
2013. márc. 12. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mi mi micsoda?Nem értem pontosan a kérdést.

Ha tetszel neki akkor nyilván nem zavarja, ha nem akkor lehet.Ha mindketten fiúk vagytok akkor tuti zavarja

2013. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De én lány vagyok,Ő fiú,és szemezni szoktam vele,általában amíg elhaladok mellette :D és addig tartjuk a szemkontaktust, és én nem hiném,hogy idegesíti,ha idegesíti zavarja,eleve nem néz rám nem?:D
2013. márc. 12. 16:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én lány vagyok, de amikor zavar, hogy valaki feltűnően néz, vagy bámul, akkor belenézek a szemébe, addig, ameddig Ő el nem kapja a tekintetét. Általában bejön. :)
2013. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor igazából idegesíti,hogy nézem,és Ő ezért szemez velem?:D Mert én sosem erre gondoltam,és akkor igazából zavarja,és akkor ne nézzek rá?:D
2013. márc. 12. 16:38
 5/17 A kérdező kommentje:
De van,hogy alapból ő kezdi a nézést,hogy mire odanézek,Ő már néz:D Azaz,hogy alapból nem úgy nézünk ki,mint mikor nézem 3 perce,és már nagyon idegesíti,hanem egyszerre nézünk egymás szemébe, vagy épp én kezdem,de van,hogy arra nézek oda,hogy már kereste a tekintetem. Pl.Hátrafordulok,és pont szembenézek vele:D
2013. márc. 12. 16:41
 6/17 anonim ***** válasza:

Tudod a közhittel ellentétben a legtöbb pasi a nem kihívóan viselkedő nőket szereti.

Azzal hogy állandóan "szemezel" vele, azt az érzést kelted benne hogy le akarod vadászni.

Normális férfi fordítva szereti a dolgot.

Végy egy kicsit vissza, és nem fogod idegesíteni.

2013. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

:D De nem gondolnám,hogy annyira fura lenne,hogy egy ideig addig amíg el nem megy mellettem pl: tartom vele a szemkontaktust:).

Nem tudom,azon gondolkozom,hogy idegesíti-e ez,vagy amit kiírt nem hozzám szól...

Fogalmam sincs, van,hogy elkezd nézni,és én is, de olyankor nem akarom elvenni a tekintetem, ez általában 5-6 mp,szóval nem 5-6 percig bámulom,néha ha zavar lekapom persze,pl: lenézek egy pillanatra majd vissza a tekintetébe.

De úgy tűnik mikor 'találkozunk',hogy ezt ő sem bánja...:/ Most elbizonytalanodtam,másképp meg úgy tűnne észre sem veszem,elmegyek mellette és csak úgy nézek rá mint mindenki más, akkor igazából,csak egy lánynak tart... Nem futunk össze gyakran.

2013. márc. 12. 16:51
 8/17 A kérdező kommentje:

Azzal hogy állandóan "szemezel" vele, azt az érzést kelted benne hogy le akarod vadászni. '


Talán 2-3 naponta 5-6 mp, nem ér fel azzal mintha mindig vele szemeznék...:D

Ebbe nincs sem mosoly,sem kacsintás,sem köszönés,ennyi úgy gondolom pont belefér úgymondos jelzésnek,mert ugye kiigazodni sem lehet, a fiúk azt mondják kell a megerősítés,hogy léphetnek,de ha a szemébe nézek akkor már túlkihívó vagyok,akkor végülis mit csináljak? Ugráljak mint egy bohóc? Az érdekel igazából,hogy félreértettem-e,én szándékot láttam benne, de ő egy idegesítő kiscsajt,aki bámulja?

2013. márc. 12. 16:55
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a hatosra, szegény nem normális.


Az a baj, hogy te "valakiről" kérdezel, miközben a sztoridban van egy konkrét fiú. Ha engem zavar, ha néznek, az nem jelenti azt, hogy ő azért néz. Tőle kell megtudnod. Itt nem fogsz erre választ kapni, mert nem ismerjük a fiút, nem tudjuk, hogy ő áhítatból vagy dühből néz téged.

2013. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen igazad van.

De most meg annyira összezavart esküszöm,eddig olyan tök jól elvoltam, ha találkoztunk szemezgettünk,most meg azon gondolkozom,hogy akkor most igazából ezt ő nem is akarta eddig, csak idegesítettem. Még csak köszönőviszonyba sem vagyunk, nem mehetek csak úgy oda,hogy 'épp figyeltelek igaz ismerősöm sem vagy, de nekem szántad a kiírást?':D

Hát ha jól belegondolunk,ez így kicsit szánalmas lenne, de ha meg nem nézem többet,és elmegyek mellette,mintha nem is érdekelne, azzal azt érem el,hogyha esetleg érzett is valamit,most majd szánalmasnak tart,és elfelejt,amikor nem biztos,hogy úgy értette,vagy,hogy rám.

Összezavart

2013. márc. 12. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!