Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Világéletemben mindig azok tetszettek, akiknek nem tetszek és mindig azoknak tetszettem, akik nekem nem tetszettek. Most arra gondolhattok, hogy magasak az elvárásaim, pedig nem. A tetszés alatt én azt is értem, amikor épphogy. Bár én ott látom gyökerezni a problémát, hogy a fiúk hajlandóak hajtani egy olyan lányra, aki még épp hogy bejön, a lányok viszont csak arra hajtanak, aki nagyon bejön nekik.

18/F


2013. márc. 13. 00:48
 1/8 anonim válasza:
Lehetsz.
2013. márc. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen
2013. márc. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A magyarázat hosszából ítélve igen, lehetsz. :D
2013. márc. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Világéletedben?! :O Mind a 18 életéved alatt?

De aranyos...


Ha továbbra is ilyen kérdéseket teszel fel, akkor a jövőben se számíts változásra...

2013. márc. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szerencse hanem a külső kérdése.Ha válogatsz is az meg rátesz még egy lapáttal
2013. márc. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez egy ilyen játék,haver. és van egy rossz hírem: ez jobb aligha lesz :D
2013. márc. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Picúr/Pom-pom nélkül/ ***** válasza:
Lehetsz,de még fordulhat a kocka.
2013. márc. 13. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemgáz.:D Én is sokszor melléfogok. Azt hiszem,ez természetes dolog,hogy szinte futok valaki után,és valaki elől is,és a kettő véletlen se ugyanaz.:D (ha így érthető) Akkor lennél szerencsétlen,ha senkinek se tetszenél.:D Van bőven időd próbálkozni még.:)

16/L

2013. márc. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!