Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ilyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is ilyen az összes csaj?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem tudja megérteni h munka mellett nem jut annyi időm rá mint régen és találkozni is csak hétvégén tudunk. Hétközbe pedig minden nap beszélni egy keveset. De szerinte ez nagyon kevés és folyton morog :S
2013. márc. 13. 20:15
 1/6 ASOT ***** válasza:
Ő hány éves, és ő suliba jár még vagy dolgozik vagy csak úgy van otthon teng leng?
2013. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem próbáltad ki az összes csajt, addig kérlek, ne általánosíts. :)

Nem, nem mind ilyen. Vannak még lányok annyi józan ésszel meg empátiával, hogy fel tudják fogni: neked is 24 órából áll egy nap.

Ettől még meg tudod magad erőltetni, és tudtok találkozni hét közben is. Nehéz elképzelni olyan munkát, ami mellett épp csak 6-7 órácska alvásra van időd, semmi másra.


Próbáld meg összehangolni a magánéletet és a munkát, ha most, az elején nem sikerül, később komoly gondot fog okozni egy egészséges párkapcsolat kialakítása, vagy - idővel - a családalapítás.

2013. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem minden csaj ilyen,akkor azok mit szóljanak akik távkapcsolatban vannak


Ha dolgozik a férfi az a baj,ha nem akkor meg az a baj.Úgy látszik ezeknek a csajoknak léhűtők kellenek akik semmit nem csinálnak...Mostmár értem miért van annyi taplónak barátnője

2013. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amióta engem beraktak 12 órás műszakba én is ritkán találkozok a barátnőmmel. Igaz 2 nap után van 2 nap pihenőm ez így rendben is van csak van amikor hétvégén nem tudunk találkozni meg buliba menni ha akkor dolgozom.

A barátnőm nem morog ezért ő maximálisan megérti hogy én dolgozok, ő még suliba jár, de amikor gyakorlati hete van akkor ő is dolgozik valamikor délutánra rakják be, akkor egyáltalán nem találkozunk, de teljes mértékkel megérti hogy ez ezzel jár, de amikor szabad vagyok akkor igyekszem minden időm vele tölteni.

Szóval nem minden lány ilyen, aki megértő az tudja hogy mi az hogy munka, és hogy mivel jár, ez az idővel szemben.

2013. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az összes nőt.
2013. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi is távkapcsolatba vagyunk és pont ez a baj h emiatt hétközbe nem tudunk találkozni és én meg nem akarok egész nap chatelni mert akkor nem jut idő a pihenésre..

Valóban van a munkán és az alváson kívül kb 4-5 óra szabadidőm naponta de akkor étterembe, strandra, vásárolgatni, meg egyéb programokra járkálok.. hívnám őt is de nem akar jönni, pedig neki semmi dolga, otthon ül kb egész nap..

de ugyanakkor szeretem és nem akarom elhagyni olyanért aki esetleg helyi lenne és elkisérne mindenhova..

viszont neki nem tetszik h én élvezem az életet és nem vele vagyok mindig.

2013. márc. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!