Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt mas is akinek egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt mas is akinek egyetlen igaz baratja sincs? Nem haverra gondolok.

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 20:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
mióta csalódtam benne, azóta nincs,
2013. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Jelen vagyok, szultán! Voltak régebben amikor úgy éreztem, hogy ez egy igaz barátság, de aztán mindegyikben csalódtam. Most már nem bízom meg egykönnyen másokban. Ennek ellenére hiszek az igaz barátságban, de ez olyan, ami magától alakul, nem egyik napról a másikra megy.
2013. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Van sajnos:( Haver se nagyon van,mindegyik valami miatt mérges lett vagy csak "gáznak" tart:\ Nem tudom...
2013. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Se barát, se haver, se közeli ismerős, se megbízható rokon.
2013. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jelen! Van 4 nagyon jó haverom , de igazából egyikkel se olyan szoros a kapcsolatom. E közül a négy ember közül ketten legjobb barátok, a másik kettő pedig mikor kivel van. A kutyám viszont itt van nekem , és ő mindig boldogan vár és annyira fel tudja dobni a napomat. (hozzátenném nem vagyok egy antiszociális személy)
2013. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2 éve hagyott csak úgy faképnél a legjobb, egyetlen igaz barátnőm 12 év barátság után. Olyanok voltunk akár a testvérek, aztán egyik napról a másikra nem szólt hozzám. Azóta barátkozok, olyan mintha minden rendben lenne, de nem tudok megbízni senkiben és annak ellenére hogy már soha nem bocsájtanék meg neki, senki nem tudja pótolni a helyét. Szeerintem nem is fogja soha.:/
2013. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, szerintem soha nem is volt, velem azonos nemű biztos nem. Ha van pasim, akkor az szokott lenni az egyetlen barátom is egyben, de aztán a szakítással a barátság is mindig megszakad sajnos. De egyébként nem is nagyon igénylem hogy legyenek barátaim, szórakozni a haverokkal is lehet, fontos titkokat meg a bajaimat meg úgyse osztanám meg senkivel.
2013. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!