Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elítélendő, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, ha a múltamban van "fekete folt" is? Arra gondolok, hogy kalandom volt az exszemmel (ő volt az egyetlen pasi az életemben), tehát szakítás után néha összeruccantunk egy kis szexre.

Figyelt kérdés

Tehát nem arról van szó, hogy idegen pasikkal bújok ágyba, hanem azzal a pasival, akinek a szüzességem adtam és még mindig kötődöm hozzá. Ha netán párt találok és ezt elmesélem neki, mennyire lesz ez fekete pont? Ez egy normális pasinak mennyire taszító? Elítél majd ezért?

24/l


2009. máj. 27. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
En biztos nem haragudnek a paromra.Valahogy megertenem...
2009. máj. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem tartozik az új párodra. Azért nem kell részletesen beszámolnod az eddigi életedről. Viszont az exed elég csúnyán kihasznál. Tudja, hogy még kötődsz hozzá, nem akar tőled semmi komolyat, de arra jó vagy, hogy ágyba búj vele? Nem zavar?
2009. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De zavar...És őszintén szólva a szakításunk óta volt 2 kalandja...Ez meg aztán főleg zavar. Most viszont felbukkant a homályból, hogy esetleg megpróbálhatnánk újra...Csak talizzunk, hogy kiderüljön csak szexuális vonzalom-e vagy lehet újra kapcsolat is belőle.
2009. máj. 27. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha őszintén ugy gondolod hogy ez a jövőben nem fordulhat elő, és a multbeli kapcsolatod nem fogja befolyásolni érzelmileg a mostanit, akkor nem kell foglalkoznmod vele.


Vagy van a másik verzió, ha azért zavar téged eleve a dolog mert még m indig érdekel/kötődsz az exedhez... Akkor viszont eleve nem fair belemenni igy egy kapcsolatba.

2009. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ó, hét ha ilyenért elítélnének mindenkit, akkor már kihalt volna az emberiség! A "fekete foltok" nem itt kezdődnek...
2009. máj. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene elmesélned a leendő párodnak, hogy kikkel bújtál ágyba? Gondolom a leendő párod sem fog listát átadni a volt barátnőkről. Nem keell erről beszélni, de ha Te mindenképpen akarsz, akkor sem ítélendő el, mert senkit sem csaltál meg. Nekem az első barátom miután szakítottunk, kb. 3-4 évente mindig megjelent a színen, és amikor nem volt senkim, akkor ideig-óráig örültünk egymásnak :) (senkitől sem kaptam érte feketét, mondjuk nem jellemző rám, hogy listát adok a volt pasijaimról a leendő pasiknak.

(30-on túl vagyok)

2009. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!