Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ÉLETEM? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ÉLETEM? Hogyan lehetnék én is sikeresebb, szerethetőbb ember?

Figyelt kérdés

Depivel kűzdök,de már kezdek kijönni belőle.A helyzet az,hogy egyáltalán nincs szinte életem.Sulizom melette alkalmi melót végzek,sokat netezek,néha-néha társaságba járok.Ezen kívül kb.semmi.Azt vettem észre,h hiába próbálok tenni azért,h menjenek a dolgok nem sikerülnek,nem találom a helyem az életben...Irigykedve figyelem azokat az embereket aiknek van életük,társaságuk,járnak bulizni,dolgoznak,tanulnak,sok barátjuk van,jól néznek ki,van párjuk stb. Én is erre vágyom,h legyen életem,de nincs sajnos.


Szeretném,ha a szeméyiségem vonzó lenne és az emberek "rám tapadnának".Benne szeretnék lenni az úgymond körforgásban,szeretném ha haladnának a dolgok,de vhogy nem jön össze.Szeretnék szép,csinos lenni szeretném,ha az embereknek tetszenék...


Tudnátok vmi JÓ tanácsot adni,h mit tehetnék??


Ezer hála és köszönöm! :))



2013. márc. 15. 22:27
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

20-as válaszoló:Köszönöm,igen a hobbin gondolkodtam már. :)


Nem szeretnék am oyan lenni,mint akik a buliban rázzák magukat...Az nem az én pályám...

2013. márc. 16. 14:21
 22/33 anonim ***** válasza:
A 20-as vagyok. Arra gondoltam, ha van kedved akkor írj nekem privibe. Ne vedd tolakodásnak, ha nem szeretnél, azt is megértem.
2013. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Sportolj! Gyökerestül meg fog változni az életed.

Én is így voltam, mint te, és boldog emberré tett a sport, és a sport által szerzett barátok:-)

2013. márc. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

ne akarj más bőrébe bújni! akiket irigyelsz, azoknak az embereknek is ugyanúgy megvannak a saját gondjaik, csak azt te nem látod. ahogy azt sem,hogy a kapcsolatok nagyrésze érdekkapcsolat, csak azt nézik, hogy milyen javakat várhatnak a másiktól. hidd el nekem, hogy nem vesztesz semmit, ha nem jársz bulikba. aki bulizik 1 héten egyszer, akiket irigyelsz azok sem többek nálad elhiheted


"a szzemélyiséged vonzó lenne" ez a lányok körében nagyon ritka, inkább a srácok a külsőségekre mennek rá, ahogy döntő szerepe van a csajoknál is a haverkodásban a külsőségekben.


egyébként a vonzó személyiségű emberek is mindig ugyanazokról az általános felszínes dolgokról beszélnek, csak az előadásmódjuk miatt érdekesek egy darabig a másik számára. ez inkább a srácokra jellemző, a lányokra sokkal kevésbé.


egyébként mi is gátol meg abban, hogy elmenj szórakozni?


20f

2013. márc. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
ez a sportolj szöveg szerintem nevetséges, mert a személyiséget nem lehet befolyásolni, csak csiszolni
2013. márc. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

24-es válaszoló:Köszönöm! :) Sok mindenben egyet értek Veled!


Hogy mi gátol meg benne? Eleve nincs kivel elmenni egyrászt másrészt pedig annyira nem vagypk parti,de néha benne lennék...

2013. márc. 19. 15:21
 27/33 anonim ***** válasza:

24-es, 25-ös válaszoló vagyok


ha van kedved elmenni bulizni menj el egyedül. biztos vagyok benne, hogy miután leültél a bárhoz egyedül eléggé hamar meg fognak környékezni pasik, odahívhatnak akár társasághoz is..

ezt elősegítheted, ha feltűnő ruhadarabokat húzol, nem feltétlen qrvásra gondolok, mert akkor gyors numera reményében fognak nyomulni.


szóval nem leszel egyedül egész biztos

2013. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

27-es:értem.hát az a helyzet,h a családom se örül annak,ha este elmegyek otthonról bulizni...

amúgy sincs olyan nagy igény bennem a buizásra...aminek tiszta szívemből örülnék az az,ha egy régebbi jóbaráttal talizhatnák egyik nap és egy jóízűet nevethetnénk és beszélgethetnénk.. :D és természestesen ezt megismételnénk...de azért köszönöm a tanácsot! :)

2013. márc. 19. 23:47
 29/33 anonim ***** válasza:
93%

Mi azon a nevetséges, hogy sportoljon?

Elkezdtem futni. Imádom. Kikapcsol, feldob, boldoggá tesz.

És, igen, a futás révén megismrt barétaimmal szopktam elmenni beszélgetni.

Továbbá vasárnap esténként a kedvenc uszodámban a szaunában az ott megsimert barátaimmal...

Nevetni lehet rajta, de én inkább élvezem, és nem ezen, hanem a barátaim poénjain nevetek....

2013. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
76%

kiforgatod a szavaimat

nem a sport a nevetséges, hanem az a felfogás, hogy majd a sport által boldog lesz.


az, hogy sport közben lehetőség van embereket megismerni az már más kérdés. viszont sokkal nagyobb esélyed van embereket megismerni kávézóban mint futás közben

2013. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!