Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ÉLETEM? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ÉLETEM? Hogyan lehetnék én is sikeresebb, szerethetőbb ember?

Figyelt kérdés

Depivel kűzdök,de már kezdek kijönni belőle.A helyzet az,hogy egyáltalán nincs szinte életem.Sulizom melette alkalmi melót végzek,sokat netezek,néha-néha társaságba járok.Ezen kívül kb.semmi.Azt vettem észre,h hiába próbálok tenni azért,h menjenek a dolgok nem sikerülnek,nem találom a helyem az életben...Irigykedve figyelem azokat az embereket aiknek van életük,társaságuk,járnak bulizni,dolgoznak,tanulnak,sok barátjuk van,jól néznek ki,van párjuk stb. Én is erre vágyom,h legyen életem,de nincs sajnos.


Szeretném,ha a szeméyiségem vonzó lenne és az emberek "rám tapadnának".Benne szeretnék lenni az úgymond körforgásban,szeretném ha haladnának a dolgok,de vhogy nem jön össze.Szeretnék szép,csinos lenni szeretném,ha az embereknek tetszenék...


Tudnátok vmi JÓ tanácsot adni,h mit tehetnék??


Ezer hála és köszönöm! :))



2013. márc. 15. 22:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
23%

és tudod, hogy mi a baj?

a beszűkült korlátolt emberek elhiszik, amit írtál, ezt tükrözi a 100% -vagyis én nyomtam egy piros kezet


inkább olvass önfejlesztő könyveket és menj társaságba, ennyi a titok, nem kell nagyobb köröket futni a sporttal, ha nem a sport a cél, hanem a boldogság!


és igen, a sport is lehet egy eszköz. de egyáltalán nem a legmegfelelőbb

2013. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Missi_Key ***** válasza:
19-es...:"én is hasonló cipőben járok"...ergo nem.és sajna pénzem sincs...
2013. márc. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

(Miért 2013-as a legtöbb jó kérdés?!)

Én is pont úgy éreztem az életem meghatározó részében, mint te, Kérdező. Mostanában kicsit már mások a prioritások, a barátságoktól például nem várok sokat. Én is irigyeltem "mások életét", sőt még mindig, ebben (hogy ne maradj le róla) egyébként az internet segít sokat. Én egyékbént elég sokféle társaságba próbáltam már csatlakozni, elég kevés sikerrel, és ami másnak sok jó élményt és tanulságot adott, az nekem nem. Elrontottam egy halom jó lehetőséget, amit a diákélet nyújthatott volna. Mostanában azért már nem szoktam kilógni társaságokból, de még mindig nincs meg az a "kritikus mennyiség" barátokból, például ahhoz, hogy párkapcsolatokba kerüljek spontán módon.

Nekem is segített a sport, önbizalmat, ügyességet, kitartást és izomzatot adott. Régen nem értették a beszédemet, és valamitől az is csaknem megjavult. De mindig az volt a bajom, hogy nem tudok miről beszélni. Manapság már ez is a normális szint közelébe csökkent. Szóval nálam lassan összeállnak a dolgok.

2014. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!