Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak az afrikai fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az afrikai fiúk próbálkoznak nálam?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Szoktam járni bulizni barátnőimmel és akárhányszor megyünk mindig afrikai fiúk kezdeményeznek nálam csak. Nem vagyok rasszista csak fura, nincs velük bajom. Nem vagyok csúnya, sokan dícsérnek, milyen jó az alakom de a fehér fiúk nem próbálkoznak, lehet csak mert kevés az önbizalmuk vagy nem tudom:S Mit gondoltok?
2013. márc. 11. 15:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy afrikaiak?
2013. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Gondolom tudsz róla, hogy afrikában nem csak feketék élnek, így az "afrikai" elég tág fogalom.
2013. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
úgy értem afrikai feketék na...
2013. márc. 11. 15:52
 4/27 anonim ***** válasza:
Ők nem válogatósak ,de ha szép vagy akkor lehet, hogy kevés a mai srácok önbizalma egyébként te hol találkozol afrikaiakkal?
2013. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Peaches and cream
2013. márc. 11. 15:54
 6/27 anonim ***** válasza:
Vannak amerikai négerek is, viszonylag sok.
2013. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy az afrikaiak igenis válógatósak, legalábbis én olyat nem láttam még, hogy ne egy átlagnál magasabb, fehérbőrű, kicsit nagyobb fenekű lánynál próbálkoztak volna :D
2013. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Amúgy ezek a déli népek nyilván minden valahogy kinéző lánynál bepróbálkoznak, próba szerencse alapon. Valami azt súgja, hogy sok a sikerük is.
2013. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én nőként 180 centi vagyok, és nem csontsovány, az utcán a néger fiúk mindig odaköszönnek :D
2013. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy a külföldi srácoknak sokszor az a véleményük a magyar lányokról, hogy könnyen kaphatóak (mert bizony sok csaj pont az ilyen srácokra vadászik). Lehet, hogy téged is könnyen felszedhetőnek látnak. A magyar srácok meg gondolom, ha már látják, hogy ezekkel a pasikkal cseverészel, inkább keresnek más becserkészni valót.
2013. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!