Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ebből hogy másszak ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebből hogy másszak ki?

Figyelt kérdés
Eljátszottam a barátomnak hogy terhes vagyok.Mutattam neki pozitív tesztet és ultrahangképet is.Már a ~15.hétben vagyok ~ De már nem akarom játszani a terhest.Hogy játszam el a vetélést? Tudom,rosszul hangzik,de már szégyellem hogy hazudtam a barátomnak.Mert imádom és nem akarok csalódást okozni neki.Igazából csak kíváncsi voltam, mit szólna ha terhes lennék.
2013. márc. 20. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez már b@szott fejsze nyele.
2013. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

de egy fäsz vagy....:O

mondd meg neki, hogy hazudtál, mert a vetélésnek oka és következménye van... mondd meg szépen, hogy játszottál vele

és reméld, hogy megbocsájt..


ha nem így teszel, akkor játszd el a vetélést és röhögj a markodba, hogy átbszod a barátodat, akit "szeretsz"

2013. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ebből már nem jössz ki szépen, nagy sírás lesz a vége...
2013. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
csináltasd fel magad -_-
2013. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 (g)brigi ***** válasza:
És hogy reagált rá csórikám?
2013. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

most komolyan, nem tudom hány éves vagy

de szerintem elmentek otthonról

ha tudnád ki hogyan reagál rá, akkor nem csináltál volna ekkora marhaságot, még a nők sem egyformán

hát tudod, majd megtanulod a leckét, aki ebben hazudik,az nem teljes, nagy szerencséd lesz, ha nem dob N

2013. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon szégyeld magad! Ez az egyik legszemetebb dolog amit egy nő hazudhat egy pasinak! Ne csodálkozz ha ez után nem csak szakítani fog veled, hanem egy életre elástad magad a szemében!
2013. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
inkább ne csodálkozz rajta, ha előbb tényleg teherbe ejt, aztán otthagy:D
2013. márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 2122 ***** válasza:

eh. asszem 15. hétben már nemcsinálnak abortuszt csak kulönleges esetben. ilyen eset ha már x millió gyereked van.

1szakitanék veled

2ha nagyon szeretlek akk szakitanék veled kiváncsiságból a reakciódra.

2013. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány évesen jutott ez eszedbe? Ha 14 alatt vagy, megbocsátható. Ha 14-18 egy purgatóriummal talán megúszod, de ha annál idősebb vagy imádkozz hogy ne kerülj pokolra.
2013. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!