Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinajak? Van egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agirl  kérdése:

Mit csinajak? Van egy pasi akit szeretek s tole megkerdeztem mit erez mivel miatta hagytam el a pasim s azt mondta nm tudja de mielott szakitottam volna a pasimmal azelot meg azt mondta szeretett.

Figyelt kérdés
Most csak azt akarta szakitsunk? Vagy esetleg tobbet is erez? Mit csinajak?
2013. márc. 21. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Helyesírási szótár csodákra képes.
2013. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanulj belőle!
2013. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress egy harmadikat!
2013. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A felvazolt helyzet miatt az az erzesem, hogy eleg fiatalok lehettek meg, tinikorban meg gyakran elofordul, hogy hitegetik egymast a fiuk es lanyok, csomo olyan dolgot mondanak, amiket nem is gondolnak komolyan, a kapcsolat azt jelenti szamukra, hogy egyik heten A-val jarnak kezenfogva, a kovetkezo heten A-t dobja B-ert es akkor vele teszi ugyanezt.


Nem tudom, mit akart ez a srac, nagy valoszinuseg szerint o maga sem tudja. En leginkabb a fokozatos megkomolyodast es a korultekintobb ismerkedest es kapcsolatepitest javaslom.

2013. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek.A fiú unokatestvére azt mondta nekem hogy a fiú szeret és járni akar velem,csak fél hogy a másiki megharagszik.Mit tehetnek?
2013. márc. 21. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:

nem tudom hány éves vagy kedves kérdező, de ha szeretted volna a másik srácot nem hagyod el, ezt pedig nem szereted, igaz ezekről nem írtál

egy biztos ez a srác már semmit, két szék közül a földre kerültél v járt utat a járatlanért, hát Te tudod

sajnos keresned kell egy harmadikat, de most óvatosabb legyél, az érzéseidre hallgassál és az eszedre N

2013. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat azt hallotam meg szeret csak nem akarja a baratjat megbantani.Egyebkent az a fiu akivel most szakitottam azt mondta nem haragszik felejtsuk el az egeszet es ujra kezdhetnem vele.Mit csinajak_
2013. márc. 21. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!