Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért mániátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért mániátok, hogy egy lánynak hosszú kell, hogy legyen a haja?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal szebb, ha egy lánynak rövid, ápolt frizurája van, mintha egy hosszú töredezett sörénye lenne ami ápolatlan... ezért levágattam 35 bentit a hajamból, most meg minden férfi ismerősöm sikítozik, hogy hülye vagyok, miért csináltam ezt...
2013. márc. 22. 20:43
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat :) Nem hiszem, hogy nem lennék nőies: ízlésesen sminkelek és öltözködöm, annyi, hogy egy szolidabb punk hajam lett :D
2013. márc. 22. 20:49
 12/29 anonim ***** válasza:
Akkor győzz meg minket, küldj egy előtte és egy utána képet!
2013. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Egyszerű, a hosszú haj az nőies a rövid meg férfias. Ennyi. Nem nagy varázslat. Van néhány, nagyon kevés olyan nő akinek jól áll a rövid haj az arcához, de átlagban elég nyomorultul néz ki.

Persze attól is függ milyen hosszú volt a hajad mert ha összesen 40 centi és abból leszedtél 35öt az gáz, de ha így is maradt egy 25-30, tehát egy legalább vállig érő fazon az belefér.

De ez egyébként ugyanúgy működik fordítva is. Én a csaj ismerőseim 90%ától azt hallom hogy egy férfinak legyen rövid a frizurája. De ugyanúgy vannak olyan megjelenésű hapik akiknek igenis jól áll a hosszú haj, átlagban viszont szintén gáz.

2013. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

nem fogok fotót küldeni, nem akarom, hogy valaki felismerjen.

Egyébként nem volt ápolatlan a hajam, csak nagyon dús és hullámos és már egyszerűen meguntam két naponta órákig szárítgatni

2013. márc. 22. 20:51
 15/29 anonim ***** válasza:

Gyermekem, kútba utánam! Kopasz vagyok, sorolom az előnyeit:

- nem kell sampon

- nem kell zselé / Got2B / Syoss

- nem használok hajszárítót, spórolok az árammal

- annyival több az időm

2013. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%

Ha annyira nem számít a haj vágasd magad kopaszra és még így is biztos nőies leszel.(NEM MERT AZ UNDORÍTÓAN NÉZ KI ).


Kinek mi áll jól.Nem értem eleve miért fáj ha a fiúk ha hosszú hajat szeretik.Mert évszázadok óta ez elfogadott a társadalomtól a nők részéről ilyen egyszerű ...

2013. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Kopasz lennék, ha férfi lennék az tuti... lehet ez a bajom, hogy belül nem vagyok nőies... kb három centi lett a hajam most
2013. márc. 22. 20:55
 18/29 anonim ***** válasza:

az kemény :DDD


nagyon nem nőies, a hagyományos értelemben

2013. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Talán azért van ez, mert ez a "sztereotípia" rögzült az emberekben az évszázadok alatt, és a legtöbb lány tényleg vonzóbb hosszú hajjal. Másrészt meg talán azért is, mert szeretjük simogatni a lányok (konkrétabb esetben pl. barátnők) hosszú haját, játszadozni vele stb. Egyébként be kell vallanom, nagyon kevés olyan lányt láttam, akinek jól állt volna a rövid haj. Nyilván több gond van a hosszú hajjal, és szerintem az ismerőseidnek is jobban tetszettél hosszú hajjal. Ez nem azt jelenti, hogy most lenéznének, vagy ilyesmi, csak biztosabban szexibb voltál úgy. Mi, férfiak szeretjük megnézni a lányok szép hosszú haját, szeretünk abban (is) gyönyörködni. Nem megszólni akarnak a körülötted lévő férfiak, de azért az szerintem jelenthet valamit, hogy ennyire ágálnak a döntésed ellen.
2013. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Rövid hajú csajok (értsd. tüskehaj vagy szigorú frizkó) vagy leszbi vagy katona de egyik sem jobb.
2013. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!