Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért mániátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért mániátok, hogy egy lánynak hosszú kell, hogy legyen a haja?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal szebb, ha egy lánynak rövid, ápolt frizurája van, mintha egy hosszú töredezett sörénye lenne ami ápolatlan... ezért levágattam 35 bentit a hajamból, most meg minden férfi ismerősöm sikítozik, hogy hülye vagyok, miért csináltam ezt...
2013. márc. 22. 20:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
ajj de ez is általánosítás
2013. márc. 22. 21:31
 22/29 anonim ***** válasza:

amíg a legtöbb más emlős egész testét egyenletes hosszúságú szőr borítja, addig az embereknél a fej tetején lévő szőr (haj) viszonylag hosszúra is meg tud nőni


ennek az egyik lehetséges oka, hogy az evolúció során mindig olyan partnert választottak maguknak az emberek, hogy az adott partnernek minél hosszabb legyen a haja

2013. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért mondogatják, hogy hülye vagy, mert a 3 cm-es punk frizura nem tipikusan nőies viselet. Arról nem is beszélve, hogy a hosszú haj is lehet igényes. Harmadrészt te nem azért vágattad le a hajad mert eltöredezett (akkor 2-5 cmt szoktunk vágni belőle), hanem mert abszolút nem akartál hosszú hajat. Hogy ez a klasszikus nemi szerepek elleni lázadás, látens homo/biszexualitás vagy egyéb lelki eredetű valami, azt már neked kell tudni.


De ha levágatod a hajad, nem a pasikat kell hibáztatni, amiért nem érzed így jól magad. Hidd el nekem, ha magabiztos lennél, le sem tudnád vakarni magadról a pasikat, akik a rövid hajú csajokra buknak. Magyarán: ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.


Egyébként megvédem magunkat a sztereotípiáktól, nekem gyengéim a hosszú hajú pasik.


25/N

2013. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

egyszerűen ez jön be, lehet akármilyen jó teste, szép arca, ha egyszer rövid a haja..:)) min. váll, de inkább alatta

Nekem pl hosszú hajam van:

- sampon azért kell

- nem kell zselé

- nem használok hajszárítót

:D

2013. márc. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ja, hogy szerinted szebb. Szerinted. És nem szerintünk.
2013. márc. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én ezzel pont fordítva voltam; hosszú hajam volt, levágattam és jöttek a dicséretek :D Már jó ideje max. a nyakam közepéig ér a hajam, páromnak meg pont a rövid hajú nők tetszenek.

Szóval ez is olyan, hogy ízlések és pofonok. Én a hosszú és a rövid hajat is szépnek találom. 21L

2013. márc. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nekem nem mániám... egyszerűen csak szebb!! Mondjuk unokatesóm sokkal szebb volt azzal a tépett 10 centis hajával, mint a mostani frufrus vállig érő förmedvénnyel... Kinek mi áll jól! Ezt meg kell találni! :)

És persze még így is az a legfontosabb, hogy te jól érezd magad a hajaddal! :)

2013. márc. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindegyikőtöknek a választ, ment mindenhova a zöld kezecske :)
2013. márc. 23. 08:21
 29/29 anonim ***** válasza:

rövid hajból nőknek sztem csak a festett ultra platinaszőke áll jól. esetleg egyébb extrémebb színek. az is zselézve, összekócolva stb...


ha csak simán levágatja a haját egy nő, eredeti haszínnel, nem lövi be, az nem túl jó sztem.

2013. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!