Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeket kérdeznék. Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeket kérdeznék. Létezik olyan nő, aki nem egyfolytában a házasságon és a gyerekvállaláson gondolkozik ill. nem is akar gyereket? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Van-e olyan lány/nő, akinek csak nem a gyakori szexelésen járnak a gondolatai és megelégszik ritkább együttlétekkel is?

Hiszen annyi minden szép és jó dolog van még a világon ezeken kívül is. (Sétálás, utazás, olvasás, filmnézés, fotózás, vagy valamilyen hobbi stb...)

Kíváncsi lennék a véleményetekre.

40-es/F



2013. márc. 23. 18:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%

Persze az én ismerősöm "barátnője" ilyen nő,-eltartatja magát a pasival,együtt laknak,de mással szexel,a férfivel kirándulnak,fotóznak,utazgatnak - tuti nem akar gyereket,házasságot sem (mert még el sem vált az előzőtől).

A pasi főz, mosogat,fejen áll amit a nőci kíván.-Szexet nem gyereket sem.- Ha neked ideális,viheted,gyorsan!

2013. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

"kifelejtetted a művészetet :)"


Pedig van némi közöm hozzá.

:)

2013. márc. 23. 18:59
 13/28 anonim ***** válasza:

Igen, én! De nem egy korosztály vagyunk. Üdv!

20/L

2013. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó ez elég nagy baromság!
2013. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
20%
utolsó előtti
2013. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
65%

Én majdnem ilyen vagyok, kivéve a házasság témát. A férjemmel együtt ezt azért fontosnak éreztük, mert nekünk a most divatos felfogás ellenében ez több mint egy papír.

A gyerek témával úgy vagyok, hogy ha lesz, lesz, ha nem, nem. Különösebben nem vágyom rá. A szexben inkább a minőség, mint a mennyiség számít és igen, rengeteg jó dolog van a világon ezen kívül.

34/N

2013. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
...-Még el nem felejtem,-rajzol is,meg ki sminkelne stb...Így már jó lesz?
2013. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Létezik ilyen nő, ismerőseim között is van olyan. Nekem már van gyerekem de az összes többit amit felsoroltál szeretem.
2013. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nyugi, létezik:D
2013. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
már miért ne létezne?
2013. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!