Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám van kattanva az unokahúgom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám van kattanva az unokahúgom barátnője, mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 F vagyok. Van egy kis tanyánk, ahol minden nyáron és télen elszoktam tölteni 1-2 hetet. Néhány éve unokatestvéremék kitalálták, hogy vigyem magammal a lányukat mert nagyon szereti a természetet meg az állatokat és legalább nem leszek magamban. De ezen a nyáron elhozta a barátnőjét is. Mindketten 14 évesek. Az unokahúgom nagyon rendes lány, nincs is vele semmi gond, de a barátnője már az első perctől fogva kikezdett velem. Félreérthetetlen helyzeteket csinál. Pl. kéri, hogy kenjem be a hátát. Kigombolja a melltartóját, aztán amikor bekentem, hirtelen a hátára fordul, hogy most előlröl is. Amikor fürdöm benyit rám - holott előre jeleztem, hogy fogok -, mintha ő is azért jönne, aztán meg hirtelen meglepődöttséget tettet és elejti azt az egyetlen törülközőt, amivel eltakarta magát. Amikor meg ő fürdik, akkor meg mindig kiabál , hogy vigyem neki ezt meg azt. Amikor úgy teszek, hogy nem hallom, akkor meg kijön pucéron és ott járkál körülöttem mintha nem találná. Aztán ebédnél a szájába vett egy kolbászt és rám nézve ki-be húzogatta. Sokszor pedig olyan témákat vet fel, amivel zavarba hozhat. Egyébként nagyon aranyos lány, csak engem már megőrjít ezekkel. Elég rágondolnom és majdnem eldurranok.
2009. szept. 17. 17:42
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Mikor rádnyit fürdés közbe, üvöltsd le a fejét hogy menjen ki... Ha nem hagyja abba, akkor ülj le vele és mond el hogy tudod hogy mit akar de NEM.
2009. szept. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
32%
dugd meg!
2009. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
42%
Az előző válaszoló jól mondja. Nem is értem a kérdést.
2009. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
100%
Szerintem ülj le vele dumálni...aztán ha esetleg így sem veszi a lapot akkor el kell küldeni dili dokihoz...Nem értem az ilyen kislányokat mit akarnak egy náluk10 évvel idősebb pasitól...mondjuk az még, úgy jó lenne ha ő10évvel lenne idősebb...de így...áá:S Amúgy a kérdésem ilyenkor az unokahúgod nincs ott?? Egyszerű nem is vegyél tudomást róla..aztán talán így leáll...Sok sikert:)
2009. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
47%
Pakold meg rendesen ha egyszer viszket neki.
2009. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
34%
fogd meg erősen a karjánál, ráncigáld be a szobádba, és tépd le róla a ruháját, mintha megakarnád erőszakolni. ha nem ellenkezik, akkor tényleg akarja, folytasd, ha ellenkezik, akkor fenyegesd meg, hogy legközelebb nem állsz meg ilyen hamar...
2009. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Eddig 4:2 az állás a dugd meg javára. :D


Unokahúgom: nem, olyankor eltűnik valahová... Lehet, hogy nem is olyan jó kislány? :(

2009. szept. 18. 19:12
 8/46 anonim ***** válasza:
66%
dugd meg :D 5:2
2009. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
66%
jó, dugd meg xD
2009. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
66%
megdugtad már?
2009. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!