Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10. Most akkor ezt miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10. Most akkor ezt miért csinálja az unokahúgom barátnője?

Figyelt kérdés

Ezt olvassátok előtte: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Azóta a télen megint kint voltam egy hetet, úgy volt hogy jönnek mindketten, de unokahúgom az utolsó napon szólt, hogy nem tud jönni, mert beteg lett. A barátnője viszont nem jelezte, hogy emiatt nem fog jönni. Ez elég érdekesen kezdődik, gondoltam. Kíváncsi voltam valyon ha csak ketten vagyunk is lesz olyan merész. Először kicsit viszzafogottabbnak tűnt, de aztán megint elkezdte a kis játékait. Kétételmű vicceket, meg történeteket mondott, aztán a vacsoránál egyetlen rózsaszínű hálóingben jelent meg, és úgy tette a vállát, hogy leessen róla a pánt. Ezeket még elviseltem, de amikor megint elkezdett játszani a hurkával a szájában miközben a nyála lecsorgott a tányérra, ezt már nem bírtam. Kihúztam a szájából és megcsókoltam. Annyira megszeppent, hogy még a szája is nyitva maradt. Elkezdtem csókolgatni, de csak alig-alig csókolt vissza. Amikor pedig a mellét kezdtem el, akkor vettem észre, hogy mennyire ver a szíve. De ekkor még azt hittem, hogy akarja. Az ölembe kaptam, bevittem a szobámba és lefektettem az ágyra. Ekkor hirtelen elkezdett sírni. Mikor megkérdeztem, hogy mi baj, akkor azt felelte, hogy ő még szűz, és igazából még nem akarja, s tudja hogy ő a hibás amiért így viselkedett, de csak azért csinálta, mert nagyon szerelmes belém már az első pillanattól fogva és csak felakarta hívni a figyelmet magára. De azt nem akarja, hogy csak egy legyen nekem a sok közül. Mivel nagyon sírt megnyugtattam, hogy nincs semmi baj legyen ahogy akarja. Sokat beszélgettünk, amikor kérdeztem, hogy átakar e menni a szobájába, azt kérte, hagy aludhasson velem. Beleegyeztem. Ezután még 5 napot voltunk együtt és minden éjjel az ágyamban aludt. Igazán jól elvoltunk, sok érdekes dolgot csináltunk. Hiányzott mikor elment. Néhány hét múlva találkoztam vele a városban. 2 barátnőjével volt, de éppen hogy csak köszönt. Aztán most pár napja egy buszon utaztunk, de a tömeg miatt nem tudtam odamenni hozzá, ő meg úgy tett mintha nem venne észre. Szerintetek miért csinálja ezt?


2010. márc. 1. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10.? az mi?
2010. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10 éves!
2010. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert kamasz, ilyen korban, minden hónapban új pasiba "szerelmesek". Ne foglalkozz kicsikkel, inkább a saját korosztályoddal.
2010. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit kamú sztorinak tűnik. Nem azért mondom, lehet, hogy nem az, de akkor is kicsit... filmbe illő az egész...
2010. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd nyitva a kérdést. majd ha akar vmit, úgyis fog lépni. az ilyen lánykák úgyse várják meg, míg a pasi csinál vmit.
2010. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát tudod egyszer minden álom véget ér és visszacsöppensz a valóságba. Egyébként belezúgtál?

F/24

2010. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, ő sem tudja, mit akar.
2010. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Bocs a 10 csak elírás. Márc.-ban lesz 15.

Jah asszem kicsit bele.

2010. márc. 1. 14:38
 9/15 anonim ***** válasza:
A kis csaj azért tudja, hogy kell felizgatni valakit. Szerintem én is valahogy így viselkedtem volna a helyedben. :) Viszont így utólag belegondolva, nem lett volna jó döntés lefektetni, mert látszik, hogy nincs tisztában még azzal, hogy mit is akar. Valószínűleg ezért is viselkedik úgy, ahogy.
2010. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el randizni. Ugye tudod a számát?

Nem is értem miért nem hívtad el ha érdekel. Azért neki is elég rossz lehet, ha tényleg szeret, hogy nem is érdeklődsz utánna.

2010. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!