Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem visszataszító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem visszataszító ha egy lány közönségesen beszél a szexről, ha sokat káromkodik meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Számomra eléggé az. Kiábrándító.


Egy lány szájából a káromkodás sem szép, de mondjuk olyan ember nincs aki legalább néha nem szokott.

De egy ponton túl már eléggé kiábrándító.


De főleg ha a szexről közönségesen beszél, mintha kocsmában lennénk.



Én férfi létemre a barátnőmmel vagy előtte sem beszélek soha így. Nem XIX. századi stílusban vagy latin szappanoperát játszva, de akkor sem d*gás meg hasonlók.


Ti mit gondoltok erről?

Fiúk, lányok vegyesen.



2013. márc. 23. 23:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
Az eddigi legocsmányabban beszélő ember egy nő volt, akivel találkoztam. Minden második mondatába beleszőtt egy káromkodást olyankor, amikor nem kellett hivatalosan beszélnie. Borzalmasan kiábrándító volt.
2013. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
*magukat
2013. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
79%

kedves kérdező! nem tudom hány éves vagy, de a szexről, ne kelljen már virág nyelven beszélni, mindenre van szavunk, ha kell ki tudom magam fejezni,

majd idősebb leszel rá fogsz jönni

kérdésem egy nő, hogyan fejezze ki magát? ha tőle a dugás szörnyű? N

2013. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként a szexről való beszéd, nem káromkodás szerintem. Ha azt mondom a szarvasmarhára, hogy marha akkor az sem káromkodás, viszont ha egy embert illetek vele, az már az. Egy nő is mondhatja, hogy tegnap jól megdugtak. Magát minősíti, mint az a férfi, aki azt mondja, tegnap jól megdugtam egy csajt. Nem tudom miért kell kiteregetni a szennyest. Engem nem zavar, ha csúnyán beszél valaki, sőt kb mindenki ejt el csúnya szavakat, szíve joga. De az igen, ha arról regél hogy és mint volt az tegnap este. Az meg, hogy az illető fiú e vagy lány, ebből a szempontból nem is számít.


19/F

2013. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
36%
végre valaki!!!
2013. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de az sem mindegy hogy pl. a nyílt utcán mások előtt egy fiatal tanárnő a fasz.ról úgy beszél, mint más az időjárásról. Az ilyen ember közönséges és undorító. Az más, ha valakit régóta ismersz és négyszemközt beszélsz vele.
2013. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%
Én nem hiszek ezekben a heteronormatív baromságokban. Ha valamit gáznak tartok, gáznak tartom nőnél-férfinél is, ha valamit meg elfogadhatónak, akkor elfogadom nőnél-férfinél.
2013. márc. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatról lenne szó, akkor valószínűleg igen, amúgy meg simán lehetnénk dugókomák és/vagy piáscimborák! :)
2013. márc. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
54%
Kib*szott undorító szerintem is.
2013. márc. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%
23.35, az már tényleg visszataszító. Főleg ha belegondolunk, hogy még a férfiak sem szoktak ennyire közönségesek lenni, az alja réteget leszámítva persze. De ha megnézed, az elvileg szexmániás férfiakat sosem hallod utcán hangosan pináról, dugásról és hasonlókról beszélni. Kocsmában, némi italozás után már inkább, de még ott sem ez megy állandóan.
2013. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!