Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem visszataszító ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem visszataszító ha egy lány közönségesen beszél a szexről, ha sokat káromkodik meg ilyenek?

Figyelt kérdés

Számomra eléggé az. Kiábrándító.


Egy lány szájából a káromkodás sem szép, de mondjuk olyan ember nincs aki legalább néha nem szokott.

De egy ponton túl már eléggé kiábrándító.


De főleg ha a szexről közönségesen beszél, mintha kocsmában lennénk.



Én férfi létemre a barátnőmmel vagy előtte sem beszélek soha így. Nem XIX. századi stílusban vagy latin szappanoperát játszva, de akkor sem d*gás meg hasonlók.


Ti mit gondoltok erről?

Fiúk, lányok vegyesen.



2013. márc. 23. 23:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%

Miért a nőket hallod az utcán a fa.zról beszélni hangosan ? Sztem nem. Igy van, barátnők közt vagy némi italozás után mi is jobban elengedjük magunkat.


És nekem ne mond, hogy a pasik nem beszélnek csúnyán eddig 3 pasival voltam együtt mind a három "ba.zásnak" hívta a szexet...


(Nem nem az aljarétegből valóak, ebből 2 egyetemre jár. Az egyik elég sikeres , saját cége van.)

2013. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
72%
A "Kib*szott undorító szerintem is." válasz remélem irónikus volt...
2013. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Azért látom a többség egyetért abban amit a kérdés alatt írtam.


Néhányan viszont az egyenjogúság megsértését látják benne.

Senki nem vonja kétségbe az egyenjogúságot azzal, hogy úgy látja, hogy nagyon kiábrándító, hogy egy lány sokat káromkodik és közönségesen beszél.


Egy szóval se mondtam, hogy virágnyelven beszéljen, ki se merjen mondani dolgokat, de azért stílusban van egy határ!


Volt itt valaki akinek nem tetszett, hogy még a lányok többsége is ezt mondja, hogy ők sem állnak ki a nők mellett.


Elég tudatlan és korlátolt vagy, ha ebben férfi-nő ellentétet akarsz látni.


A többség azért fontosnak tart egy viselkedési minimumot és nekik van igazuk!

2013. márc. 25. 09:02
 24/27 anonim ***** válasza:
Egy pasi szájából is elég visszataszító. Ez nem nemtől függ.
2013. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanmár gyerekek, ne legyünk ilyen prűdek ! mindenki szeret dugni :D
2014. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok.


Nekem ez nem nemfüggő. Van, ami kiábrándító, van, ami nem, Kérdés, hogy milyen gyakorisággal beszél róla. Én nem tartom azt olllllyan eretnekségnek, ha egy nő 1x, jó szövegkörnyezetben megemlíti azt a szót, hogy dugás (nem is b.ás). Nyilván nem minden mondatában 6x, de az férfitől sem szép sztem.

2017. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A hülye piccsák mindenben egyenjogúak akarnak lenni.Bezzeg ha a kertet kell felásni már nem akkora a pofájuk.
2018. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!