Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem tudom mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ádám_P kérdése:

Már nem tudom mit tegyek. Sokat hibáztam?

Figyelt kérdés

Szóval ez egy kicsit hosszú lesz, bocsi :S


Én 8. vagyok és beleszerettem egy 7. Klára a neve és irtózatosan szép a mosolya.... :) Kedves, aranyos...... Az egész síkurzus elott tortént. Teljesen beleszerettem...már szeptember óta jobban figyeltem rá, mint másokra. Nem bírtam ki, így elmondtam egy fiunak az osztályábólm aki ugy is velunk logott, igy gondoltam nem lesz semmi baj. Ám tévedtem. Elmondta Klárának.... De meglepetésemre semmi sem változott (mert én csak kesobb tudtam meg h elmondta neki, sokkal kesobb). Klára maradt olyan amilyen volt. Síkurzus elott két nappal az egyik fiuosztálytársa megkérdezte tolem, hogy miért nem mondom el neki. Azt mondtam h majd síkurzuson lerendezem oszt kész. A legjobb barátom, Dávid, akkor szeretett bele Klára legjobb barátnoébe, NOémibe. Én hoztam síkurzusra egy laptopot, h majd megnézunk valami horrort :) erre én és Dávid áthívtuk a lányokat, de h ne legyen ennyire feltuno, elhivtuk a tobbi lanyt is és az én osztáytársaim is ott voltak. Leultunk és bekapcsoltuk. Dávid ult az egyik szélén, mellette Noémi majd Klára, én és hát a tobbiek nem fontosak XDD. Mondhatom azért én se voltam a legkeményebb. Párzsor meg is ilyedtem.. XD de valószínuleg a lányoknak nem tunt fel. Azt hittem én állok a legjobban Klárával, mert szorosan magamhoz oleltem....irtózatosan félt eskuszom! De majd megpillantottam a film végén h Dávid és Noémi már szintet léptek XD már csókolóztak de majd mint késobb kiderult Dávid így nyugtatta meg a csaját... :) Hát végul én is kaptam egy puszit az arcoma a ´´hostettemért´´ :) de nem mondtam meg Klárának síkurzuson h belé vagyok :( de a buszban visszafele én is adtam neki egy puszit :* aztán elronotttam szerintem.......írosgattunk egymásnak és hát aztán egyszer megkérdezte h szeretem-e. Én meg csak úgy viccbol azt mondtam neki h szeretlek imádlak megeszlek. Erre o: O.O tényleg ?? :D modnom neki h csak vicc volt.......... de h szeretem..... aztán írtunk és nem tudom h, de ott volt a barátom Bence, és mondta nekem h vicceljem meg. Én nem akartam, hisz ez olyan szép volt eddig de akkor elvette a laptopomat és azt írta neki h Figyusz! Te miért kérdezel tolem olyat h szeretlek-e? én nem vagyok beléd szerelmes oké?! kosz. Azóta kerul :( próbáltam neki elmondani, írni neki uzenetet de semmi. Már nem tudom mit csináljak.......



2013. márc. 24. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt elcseszted, de ha a lánynak egy kicsit is tetszel ( mert szerintem tetszel) akkor rendbe tudod hozni. Én ha ilet csináltak volna velem hetedikben, megalázva érezném magam. Nem akarta élőben megkérdezni, feltette üzenetben a haverod meg durván leszólta. Az iskolában menj oda hozzá, mondd meg, hogy beszélni akarsz vele négyszemközt, és mondd el neki, hogy év eleje óta figyelted, hogy paráztál elmondani, hogy szerinted gyönyörű a mosolya, hogy milyen jól érezted magad a síkurzuson, amikor hozzád bújt. Azt is, hogy még gyakorikérdésekre is tettél fel kérdést. És kérj bocsánatot hogy gyáva voltál. Addig mondd neki hogy beszélni akarsz vele amig nem hajlandó. Ha mégse teszi, ird le egy lapra, tedd a táskájába, padjába. Ne elektronikusan. Facen semmi személyes nincs benne....sms meg közhely.

Remélem segítettem.

2013. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!