Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szerelem?

Figyelt kérdés
Érzéseket és gondolatokat várok tőletek.

2013. márc. 24. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Vak.
2013. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leszrod a hibáit, meg mindig vele akarsz lenni, sose unod meg őt, vagyis ezt hiszed:D
2013. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát gyönyörű és borzasztó, és nagyon vágyik rá az ember lánya, és a pokolba kívánja.
2013. márc. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Olyan dolog,amire nem lehet értelmes választ adni:)

A gyomrod remeg amikor megöleled, és igen, elvakít.. Sokan keverik a sima vonzódással, amikor csak egyszerűen szeretsz vele lenni, mosolyogsz ha rágondolsz, de a szerelem SOKKAL több:)

2013. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyi szépet és jót fogsz hallani, hogy ezzel nem is koptatom a körmeimet. Viszont a honnan tudod-ra érdemben is tudok reagálni, mégpedig; Amikor reggel a legeslegelső gondolatod ő. És már-már bosszantó, hogy azonnal ő jut eszedbe. Pedig nem róla álmodtál, nem vele feküdtél le, még csak a gondolataidban sem kellett, hogy legyen lefekvés előtt, mégis. Reggel a legelső ő lesz.
2013. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy csodálatos érzés, amikor a másik fontosabb, mint önmagunk. Vele kelünk és alszunk el. Csak rá lehet gondolni. Mindennél fontosabb, hogy neki megfeleljünk.

Egy dolog, amire örökre emlékezni fogunk.

2013. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minden gondolatom ő. Vele fekszem, vele kelek. Úgy érzem hogy az életemet is feladnám érte, mindenkinél többet jelent nekem. Féltem, de mindenben támogatni akarom. Nem várom el tőle hogy drága ajándékokkal halmozzon el, hanem jobban örülök, ha bókokat kapok. Vele képzelem el a jövőmet, sokszor álmodozom arról, hogy mi lesz később. Egyetlen szavával képes mosolyt csalni az arcomra. Azt szeretném ha mindig együtt lehetnénk. Amikor szomorú, én is az vagyok, amikor boldog én is boldogabb vagyok. :) Nekem ilyesmi :)
2013. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
korotokat, nemeteket kérlek írjátok majd le :)
2013. márc. 24. 17:19
 9/10 anonim ***** válasza:
#6: 18/F És ha a szerelem nem talál viszonzásra, úgy érzünk mintha minden elveszett volna és nem lenne remény.
2013. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
honnan tudom, hogy nem fellángolás, amit egy fiú iránt érzek. Amúgy rájöttem, hogy azért nem jó, hogy a válaszaitokat olvasgatom "vele kelsz.." mert a tudatalattim biztosan ezt fogja tenni velem.. rá fogok gondolni minden reggel és megint csak nem tudom eldönteni, hogy valójában szerelem e. hullámzó. ezzel a szóval jellemeznétek a szerelmet? néha úgy érzem nem érdekel néha odavagyok érte. Segítsetek..
2013. márc. 24. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!