Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok egy ilyen barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok egy ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés

- Mivel imád gépen játszani, veletek együtt kockul

- Szívesen süt nektek sütit, készít kaját

- Perverz, örül, ha örömet okozhat nektek, és nem keresi a kifogásokat

- Szeret rajzolni, festeni, nektek is rajzol - profi vagy közel profi képeket képzeljetek el, ne pálcikaembereket

- Nem bulizós, nincs sok barátja, de ha egyszer megnyílik valakinek, akkor nagyon jófej tud lenni

- Hiába otthonülős, törődik azért a testével, és még ha nem is tökéletes, de minden este tornázik, hogy formában legyen

- Rossz tulajdonságai: ha még nem szeretett meg valakit, önző vele a szemben; nagyon félénk tud lenni, első hallásra sok mindent túlreagál de utána már ő is csak nevet a dolgon


Azt mondják, és van ilyen meme is, hogy jó barátnő lenne az ilyen, azonban már sokszor hallottam, hogy ez inkább nyomulós, és inkább legyen vásárolgatós, kb. mint az átlag tinilányok, aki nem igazán lát bele a fiús dolgokba.

Persze, mondják, hogy akarnak ilyet, mert álom lenne, de mondják ezt a fullos, magamutogató csajokra is, mégsem terveznek velük, legalábbis nem hosszútávra.


2013. márc. 24. 20:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ez így nem rossz... de azért jó lenne tudni, hogy hol ismerkedhetünk veled! :D

Megyét írj! :)

2013. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Remek lehet ilyen beállítottságú lány.

Nem bulizik, rajzol( vagy is "művészlélek" ), és még játszik is.

Már majdnem olyan mélyre süllyedtem, hogy privátot kérjek.


És, hogy válaszoljak is a kérdésedre, szerintem elfogadna egy ilyen lányt bárki.

2013. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :) Örülök, ez megnyugtató.


Borsodi vagyok, de az a helyzet, hogy van egy kiszemeltem/szerelmem jelenleg is, aki hasonló beállítottságú, mint én, csak fiúban. Tudni akartam, hogy tényleg érdemes-e próbálkoznom komoly kapcsolat reményében, vagy olyan vagyok én is, mint a szőke cicák - mindenki róluk álmodik, de ez meg is marad álmodozás szintjén, és inkább másfélét választanak.

2013. márc. 26. 14:31
 24/25 anonim ***** válasza:
nyugii, egy főnyeremény vagy!
2013. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Ez sokat bátorít, nagyon örülök a sok pozitív visszajelzésnek. ^^
2013. márc. 26. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!