Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Introvertált lányként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányként hogyan tudnék pasizni?

Figyelt kérdés

Keveset beszélek, imádok egyedül lenni, komoly vagyok és kevés ismerősöm van.


Amúgy dekoratív vagyok, kedves, sokminden érdekel.



2013. márc. 24. 21:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Mindenkivel ilyen vagyok, nem csak fiúkkal.
2013. márc. 24. 21:36
 12/23 anonim ***** válasza:
Akkor már nem vagy olyan "kislány". Én 23/F vagyok és én is elég befelé forduló voltam sokáig, most sem vagyok egy kimondott showman, de elég sokat fejlődtem kommunikáció terén az elmúlt pár évben, főleg, hogy most már hasonló területen is dolgozom. Ha gondolod, majd dumálhatunk :)
2013. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
És szerinted mi az oka ennek a zárkózottságodnak?
2013. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Talán az, hogy sokat bántottak még gyerekkoromban.
2013. márc. 24. 21:39
 15/23 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Akkor viszont lehet,. hogy egy szakember sem ártana aki kicsit oldja benned ezeket a dolgokat. Könnyen lehet a gyerekkori bántalmazás bármilyen formája ennek az oka...

2013. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam,nagyon nehezen kommunikáltam idegenekkel,néhány ember volt csak akikkel felszabadult tudtam lenni. Tudtam,hogy ez nem jó így próbáltam változni és szépen lassan sikerült is. Az egyetem nagyon sokat segített benne mivel ott rá voltam kényszerülve és mivel mindenki idegen volt "új lappal" kezdhettem. :)
2013. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Itt nem bánt senki. Itt már próbáltad?
2013. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

az fix hogy nagyon ari lehetsz, de nekem lehet egy beszédesebb lány jobban feküdne :S

de amúgy ha csak gátlásos vagy az nem gond, feloldódnál sztem

F19

2013. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint introvertált embereknek valóban bejön a netes ismerkedés, magamon is meg másokon is láttam.


De én az összes komolyabb teszt szerint szélsőségesen introvertált vagyok, és tudok ismerkedni élőben is bőven, szóval ez nem kifogás:P


22/F

2013. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19/F vagyok, nem hiszem, hogy ennyire vészes lenne a helyzeted. A fiúk bizonyára próbálnak kezdeményezni...
2013. márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!