Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csúnya fiúkat vonzom, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csúnya fiúkat vonzom, az azt jelenti én is csúnya vagyok (lehet h hülye kérdés :S )?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 07:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En nekem jó lenne egy csúnya nő is!!!! :O De nincs!!
2013. márc. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy terhes vagy.
2013. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez valószínű azért van, mert a csúnya fiúk sokszor próbálkoznak, mivel kevesebb a sikerük. Statisztikailag ezért több a lány is, akihez odamennek. Nekik is a szép lányok tetszenek, hiszen van szemük. Ha csúnya lennél, a csúnyák sem próbálkoznának nálad. Ebből következve átlagos, vagy szebb lehetsz.


Jó pasik nem igazán próbálkozós típusok, elvégre, ha nem csinálnak semmit, akkor is kezdeményeznek náluk nők. Max. akkor várhatod el tőlük az első lépést, ha nagyon nagyon szép vagy, tökéletes alakkal, olyan 10/10-es topmodell fíling.


22l

2013. márc. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ez valószínű azért van, mert a csúnya fiúk sokszor próbálkoznak, mivel kevesebb a sikerük."


Vagy talán épp ezért egyáltalán nem.


"Nekik is a szép lányok tetszenek, hiszen van szemük. Ha csúnya lennél, a csúnyák sem próbálkoznának nálad. Ebből következve átlagos, vagy szebb lehetsz. "


Mindenkinél próbálkoznak így-vagy úgy, a ronda nők sokszor jobbak, mivel legalább nem kell aggódni, hogy lelépnek valakivel.


Egyébként teljesen relatív. Nekem eddig szinte minden barátnőmre azt mondták, hogy ronda, sosem értettem miért. Lehet, hogy akiket te csúnyának látsz, azok nem is annyira azok. Elvégre sok jó nőt látni ronda pasival, vagyis lehet, hogy nekik az a szép. Továbbá a fenti "jó pasik nem csajoznak" elméletből kifolyólag nem tudhatod, hogy nem tetszel-e azoknak is. Nem minden derül ki, az ember nem vallja be lépten-nyomon, hogy ki tetszik neki. Meg olyan is van, hogy az elején nem tetszik, később meg igen, szóval amíg ki nem próbálod, nem tudhatod.

2013. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
küldjéé képet :D
2013. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!