Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas, ha ezt csinálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, ha ezt csinálom lány létemre?

Figyelt kérdés

Ha "szerelmi gondok" és egyéb problémáim miatt beülök egy kocsmába egy korsó sör elé és bámulok ki a fejemből egész este/éjjel?


Nincs kinek kibeszélnem magam, barátaim sincsenek.


18/L



2013. márc. 27. 20:48
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

8-as: Hát, nem bánnám... bár oda se nagyon olyanok járnak igazán szerintem, akiknek túl nagy érdeklődési körük lenne az alkoholon kívül. Én nem szoktam inni, csak ritkán, de most rám jött ez az egész...


Meg részben azért is mennék oda, mert oda szokott járni az a személy, aki az egyik "gondom" okozója...

2013. márc. 27. 20:57
 12/47 anonim ***** válasza:

Alkoholba fojtod a bánatod? És mond el nekem, mivel lesz jobb?! Soha nem értettem azokat akik ha pl szakítottak a párjukkal elmentek "beb*szni".. Szóval nem helyes amit csinálsz.. Amúgy suliba sincs barátod?

17f

2013. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Nem beb*szni akarok, csak inni egy kicsit. Elég jól bírom egyébként. Meg megtetszett annak a helynek a nyugis hangulata, ott eltudnám képzelni, hogy bámuljak ki a fejemből és ne aggasszon semmi. Amúgy is alig van egy kis pénzem... egy ezres összesen.
2013. márc. 27. 21:00
 14/47 A kérdező kommentje:

10-es: Példaképp szeretek olvasni, rajzolni, zenélni tanulok. Szeretek kicsit "elvontabb" dolgokról beszélgetni, elméleteket gyártani a világról, hogy mi hogyan működhet, amit még nem értünk...

De elég sok dolog érdekel, sok témában partner vagyok, ami tényleg érdekes és nem ott ragad le, ahol a legtöbben manapság, hogy "na tegnap beb*sztam, aztán az árokban feküdtem reggelig". Próbáltam már ilyen emberekkel társalogni, de valahogy sose jutottunk sokra.

2013. márc. 27. 21:02
 15/47 Antonius Caepio ***** válasza:

Nem szánalmas. Mindenkinek vannak gyenge pillanatai, és ha neked ez jól esik - vagy legalábbis lefoglal - illetve amíg nem lépsz át egy bizonyos határt, addig szerintem rendben van.


Egyébként én szívesen "meghallgatnálak", és segítenék, ha tudnék. Leírhatod a problémádat privátban, ha gondolod.

2013. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

Hát én nem támogatom ezt. Mért nem keresel valami hobbit? Járj el szorakozni, ismerkedni, keress pl csapat sportot. De még neten is lehet ismerkedni. Viszont ha nem erőlteted meg magad akkor ne várj csodákat.


21/F

2013. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Lefoglal... hát, lehet, hogy lefoglalna. Az egyik legnagyobb gondom most, hogy nem tudok semmit se csinálni. Bármit kezdek el, kedvtelen vagyok, pedig április 4-én lesz osztályozóvizsgám is és tanulni kéne. De folyton csak ezen a "személyen" jár az eszem és nem tudok figyelni semmire.
2013. márc. 27. 21:05
 18/47 A kérdező kommentje:
Mármint ez nem maga a gond, csak az okozata.
2013. márc. 27. 21:05
 19/47 anonim ***** válasza:
hát igen, ebben a korban ilyenek az emberek, próbálj meg idősebb korosztályból ismerősöket szerezni akik kicsit komolyabbak
2013. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben is kifejthetnéd azt a bizonyos személyt.
2013. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!