Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas, ha ezt csinálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, ha ezt csinálom lány létemre?

Figyelt kérdés

Ha "szerelmi gondok" és egyéb problémáim miatt beülök egy kocsmába egy korsó sör elé és bámulok ki a fejemből egész este/éjjel?


Nincs kinek kibeszélnem magam, barátaim sincsenek.


18/L



2013. márc. 27. 20:48
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Ezt már leírtam előrébb.
2013. márc. 27. 21:30
 32/47 anonim ***** válasza:
Oké, de a barátkozás nem 18 évesen kezdődik. Korábban se voltak barátaid? Csak mert az "átlag" pl. általánosban tanul meg barátkozni, ott azért nem számítanak a nézetkülönbségek. Nem lehet, hogy túlságosan zárkózott és gátlásos vagy, és még inkább rágörcsölsz arra, hogy elkerülnek, ha megtudják, hogy pl. nincsenek barátaid?
2013. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

A régieket hátrahagytam, mert ők se voltak igazi barátok. Nekem nem kell sok ismerős, csak egy igaz barát is elég akár... vagy tényleg BARÁTOK. Az nem jelenti nekem a barátságot, ha suliban odajön hozzám, mikor unatkozik, de soha nem keres máskor.


Nem vagyok már annyira zárkózott, mint sokáig voltam. Elég könnyen megnyílok, ha látom a másikon, hogy tudunk miről beszélni, jól elvagyunk. De az tény, hogy kicsit feszélyez, hogy vajon mit gondolnak majd ha megtudják, hogy nincsenek barátaim... nem is nagyon szoktam ezt emlegetni..

2013. márc. 27. 21:37
 34/47 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, normális ember megérti ezt. Nyilván volt oka a zárkózottságodnak, amiről nem feltétlenül tehetsz. Inkább próbáld azt hangsúlyozni, hogy ki akarsz törni ebből, ez pozitívum, hogy nem akarsz leragadni. Amúgy kicsit korábban írtam neked privit (ne ijedj meg), ha gondolod, beszélhetünk erről a problémáról, nem véletlenül éreztem, hogy emiatt is görcsölhetsz, és talán tudok valami tanácsot adni. Értelmes lánynak tűnsz az írásaid alapján, nem hinném, hogy "elveszett ember" lennél.
2013. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Kb. 8-an írtak privit a kérdésem alapján :)
2013. márc. 27. 21:46
 36/47 A kérdező kommentje:
Épp ezért senkinek se reagáltam, mert mindig ez van, ha felteszek egy kérdést.
2013. márc. 27. 21:46
 37/47 anonim ***** válasza:
:( Nézd, nem tudom bebizonyítani, hogy nem akarok rosszat (egyébként az én privimnél volt "jelszó" is a tárgynál). Csak annyit tudok mondani, hogy ismerős a szitud, és tudom, hogy miért feszélyez téged ez az egész. Ördögi kör, mert félsz, hogy mi lesz, ha kiderül, így még jobban bezárkózol. A lényeg az, hogy a normális emberek nem néznek le emiatt, hanem segítenek.
2013. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sejtem melyik voltál te akkor :D Mert felismertem a szöveget :P
2013. márc. 27. 23:02
 39/47 anonim ***** válasza:

Mikor, hol, melyik kocsma? Esetleg leülhetek melléd? Beszélgethetnénk!

F.

2013. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, néha mégis oda jutok hogy elmegyek egyedül iszogatni.:) Szerintem nem gáz, egyébként meg ha rámosolyogsz ilyenkor pár emberre, tök jól lehet ismerkedni. Ja és én is 18/L vagyok.:)
2013. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!