Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas, ha ezt csinálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, ha ezt csinálom lány létemre?

Figyelt kérdés

Ha "szerelmi gondok" és egyéb problémáim miatt beülök egy kocsmába egy korsó sör elé és bámulok ki a fejemből egész este/éjjel?


Nincs kinek kibeszélnem magam, barátaim sincsenek.


18/L



2013. márc. 27. 20:48
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok. Szívesen beszélgetnék veled, (meg mindenkivel aki normális és hasonló helyzetben van, de nem megkeseredett). Honnan írsz? Bor előttem is itt van, de nekem elég egy pohár, hogy megérezzem. :) Kocsmába nem járok, hülyén érezném magam egyedül inni nyilvánosan.


21/N

2013. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Az ital hosszú távon nem old meg semmit. Ami a legfontosabb: társaságot sem szerez, legalábbis nem olyat, akikre mindig számítani lehet. Feszültségoldónak persze néha jó, de a problémát mint olyat nem kezeli. Hogy noooooormáááális? vagyok-e, azt nem tudom, de én is szívesen beszélgetnék bárkivel, mert ugye az úttörő ahol tud, segít fogja meg a nőnek, vagy mikor mit.
2013. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Melyik megyében laksz?


Amúgy nem szánalmas, de jól be lehetsz fordulva, ha ezen gondolkodsz :)

2013. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
szerintem aza gond hogy nem a pasiddal iszol :)
2013. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Kövezz meg, de csak 2 oldalt olvastam. Nemtom miért nincsenek barátaid. Kvázi én is ilyesmiket szeretek, és elég sok barátom van. Ha akarsz dumálni, írj privit. (18L)
2013. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Baranya megyéből vagyok.
2013. ápr. 4. 23:17
 47/47 anonim ***** válasza:

Sajnos akkor nem lakunk közel, de ha van kedved beszélgetni, írj privit, utána facen beszélhetünk, vagy felőlem msnen is.

Nekem páromon kívül más nincs akinek el tudnám mondani a gondjaimat.

2013. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!