Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexualitást miért kötik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexualitást miért kötik így össze a szerelemmel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ezt most nem a GYIK témaköreire értem, mert itt megértem, mert mindkettőnek köze van a párkapcsolatokhoz, randizáshoz stb. De miért mondják azt, hogy a szexualitás egyik fokozata a szerelem? Ez szerintem akkora hülyeség, hogy nem igaz. A szerelem eleve egy eszményibb dolog. Már csak magamból is kiindulva, ha szerelmes vagyok nem vágyok rá, sőt, kifejezetten megvetem, hogy a szex szemszögéből gondoljak rá. Én annál sokkal jobban szakralizálom az adott lányt.

2013. márc. 28. 10:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
35%

Attól még, h te egy érzelmi retardált színvonalát közelíted a kis irományod alapján, más nem kell, h ilyen legyen...

Az igazi, érett, felnőtt, szenvedélyes szerelemnek része a szexuális vágy, teljesen normális dolog. Én pl. csak azt tudom IGAZÁN kívánni, akibe szerelmes vagyok.


Szerintem a hiba a te gépezetedben van.

2013. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
39%

Miért probléma, ha a szerelmemre a szex szemszögéből gondolok, nem értem...

Vonzó számomra, izgat szexuálisan, nem kell ezt túlmisztifikálni.

A nők önérzetét is bántja, ha ilyet mondasz neki, hogy "annyira szeretlek, hogy nem tudok rád szexi lányként gondolni"

Lehet ettől érzéki a szex, lehet vadabb, egy egészséges párkapcsolatban belefér minden, ami mindkét félnek jól esik és ettől még ugyanúgy szeretheted, mert a szexuális vágyaidat vele akarod megélni.

2013. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás része egy kapcsolatnak, hiszen akit szeretek, annak szeretem a testét is. Viszont ha belegondolok, a páromba akkor is szerelmes lennék, ha valami betegség, vagy bármi miatt nem tudnánk szexelni. Szóval nálam sem a szex határozza meg a szerelmet, de a szerelem egy nagyon kellemes velejárója.
2013. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Pontosan tudom, miről beszélsz, mert én is így gondolom. Én is férfi vagyok, de tudom, hogy a szexuális vágy mindkét nemnél működik, függetlenül a szerelemtől. A női vélekedés, hogy csakis érzelemmel együtt érzik, nem igaz, különben nem adnának el olyan sok vibrátort, továbbá nem lennének egyéjszakások, alkalmi kapcsolatok/szexbarátságok.

Sok lányra/nőre gondolok úgy, hogy milyen jó lenne lefeküdni velük, de nem érzek feléjük komolyabban. Ez nem disznóság, a nők ugyanígy vannak ezzel fordítva is, csak titkolják.

Ezzel ellentétben időnként találkozom olyan lányokkal, akik iránt már sokkal másabbak az érzéseim és velük kapcsolatban nekem is a sokadik helyre kerül a szex, előbb sokkal inkább őt akarom megismerni.

2013. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, mindenesetre úgy vagyok vele, ahogy a #4 leírta.
2013. márc. 28. 10:54
 6/26 A kérdező kommentje:
Kedves #1! A válaszod azon gondolkoztat el, hogy vajon te voltál-e már szerelmes, nem csak azt hitted.
2013. márc. 28. 10:56
 7/26 anonim ***** válasza:

Szóval a ti meghatározásotokban a szerelem az, amikor csak beszélgetünk, virágot adunk, és az egész kapcsolat tocsog a romantikában, és a testi vágyak kielégítése teljesen másodlagos? Akkor ahol a rossz szex miatt megy tönkre egy kapcsolat, ott nem is volt szerelem, ha pedig szerelem van, nem fog soha tönkremenni a kapcsolat, legyen a szex bármennyire borzalmas is?

A jó szex minden kapcsolat alapja, ha beismerjük, ha nem, szükségünk van rá. Igenis vágyni kell a másik érintésére, csőkjára, magára a szexre, mert fontos mozgatórugúja a kapcsolatnak.

2013. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Szerintem egy igazán erős szerelem túléli a szexet.
2013. márc. 28. 11:03
 9/26 anonim ***** válasza:

Nem, nem tudja túlélni, bármennyire is romantikusan hangzik.

Mindketten feszültek vagytok, belül mindkettőtöket felőrli, mirét nem tud a másiknak örömet okozni. A testi vágyaink, az ösztöneink erősebbek mindennél, ezt nem lehet legyőzni. Nem hiába mondják, hogy a legrosszabb kapcsolatot is összetartja a nagyon jó szex és a legjobb is megromlik a rossz szextől.

2013. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az meg a másik, hogy te úgy írod, mintha minden kapcsolat szerelmen alapulna. Pedig szerintem az két külön dolog, hogy valaki szerelmes, és hogy valaki annyira hozzászokik és megkedveli a párját, hogy kialakul köztük egyfajta kötődés és hűség.
2013. márc. 28. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!