Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a pasim ex csaja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a pasim ex csaja?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel nyitott kapcsolatban vagyunk,mert én nagyon féltékeny típus vagyok. Jártunk, de még a barátaira is az voltam. Ezért én ajánlottam fel neki, hogy ne járjunk, csak sz.exeljünk, de közben össze jött egy csajjal, én akkor szándékosan felkerestem a pasit, eljátsszottam, hogy nem zavar. sikerült is elhódítanom. A csaj pedig rájött az egészre, 1hete szakítottak miattam, nem értem a csajnak mi baja? Miért írt rám fb-n, hogy ugye örülsz, meg hogy rib.i vagyok... Ezek nagyon bántanak.
2013. márc. 28. 12:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

az nem derült ki a leírásból, hogy mióta volt csak szex köztetek, akkor ezek szerint szexért kerested fel, amire a csaj rájött

a srác ezt nem mondta el a csajnak, viszont Neked is tudnod kell, akik ilyen kapcsolatot tartanak fent az addig szól, míg az egyik nem talál egy igazit,

talán kettőtöknek is ezzel tisztában kellene lennetek, Te meg hagyjad hogy találjon magának egy olyan lányt akit szerethet is N

2013. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azert mert elhoditottad a baratjat! amugy irhatnal privit hogy hogyan sikerult visszaszeretnem hoditani az exem,neki nincs senkije es nagyon szeretem..
2013. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
engem is megcsalt, 2éve ismerem, azóta csináljuk ezt, a többi kalandjából senki se írt nekem. csak ez. még közös képet is tettek fel, ami boszantott. ami az enyém azt vissza veszem, ezzel mi a gond? de akkor se ribizzen le, nem ismer engem és ti sem!!!
2013. márc. 28. 12:37
 14/16 anonim ***** válasza:
MIlyen ember kesz így belőled,ha mindekit csak a magadénak akarsz? Önző, beképzelt liba vagy aki azt hiszi mindenkin átgázolhat, na ilyen az aki mindent megkap a szülőktől és nem kell tennie érte semmit! "De jön még kutyára villamos"
2013. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Komolyan gondolta a csaj, ennyi. Ő koppant a legnagyobbat. Ti meg legyetek boldogok, csak ha lehet ne szaporodjatok. Amúgy meg is tépheted, de akkor légyszíves vedd fel, dobd fel youtubera, és linkeld be.
2013. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A csajnak igaza van, azzal a plusszal, hogy hülye ribi vagy. Ha összejársz valakivel kefélni, az korántsem a tied. A csajjal viszont együtt voltak, és ebbe TE sz*rtál bele. Te bizony egy önértékelési zavarokkal küzdő, buta, morálisan megkérdőjelezhető kis ribi vagy.
2013. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!