Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem szerintetek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és beleszerettem egy 27 éves pasiba, elmondtam neki mert úgy voltam vele, hogy veszteni nem veszthetek vele majd szépen elmondta, hogy ő nem akar tőlem semmit, viszont két napra rá megkeresett és azt mondta, hogy átgondolta az egészet és járni akar velem de ezekután már megmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit.

Pedig szeretem de azt nem akarom, hogy játszadozzon csak velem.


2013. márc. 28. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
így nehéz döntened, jobban meg kell ismerned őt így nem tudod eldönteni hogy csak kijátszik vagy tényleg szeretnek komolyabbat.
2013. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Úgy bírom hogy egyesek olyan jó kommunikációs képességekkel rendelkeznek... Ki tudja, hogy miért nem akart 2 napja járni veled, és ki tudja most miért akar....de mindegy is... á lényegtelen... :D
2013. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elszalasztottál egy lehetőséget, lehet hogy ilyen még1 nem adódik!
2013. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Én is ezt tettem volna. Ha dönt, akkor tartson ki a döntése mellett. Valószínű másban is ennyire "biztos" és felelősségteljes, ahogy a döntéseit is vállalja :) Szerintem csak átgondolta, hogy nem akar egy jó partit kihagyni
2013. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem teljes mértékben jól döntöttél kitudja mi változott az alatt a 2 nap alatt azt tanácsolom előbb ismerd meg az embereket és csak azután mondj neki ilyeneket kitudja lehet ha jobban megismered már nem is fog tetszeni.
2013. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
évek óta ismerem de mivel nem nagyon volt barátnője ezért így ilyeneket nem tudtam, velem nem nagyon beszélt az ilyen dolgairól
2013. márc. 28. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Te tudod mit érzel..ha szereted nem tetted jól..
2013. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!