Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hallgassak az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hallgassak az eszemre a szívem helyett?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon közel kerültünk egymáshoz - vagyis csak azt hittem- de rájöttem, hogy csak azért van velem, mert élvezi, hogy oda vagyok érte. Csak akkor van velem ha ő akarja. Van egy másik srác, aki viszont tök kedves, aranyos, figyelmes. De köztünk nincs kémia, sajnos. Foglalkozzak a rendes sráccal, lehetséges, hogy idővel lesz vonzalom is köztünk? Nem járni akarok vele, egyelőre, csak ismerkedni, de ha ez egy halott ügy, nem kínoznám. 17l

2013. márc. 28. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Továbbra is hallgass a szívedre. Én is mindig ezt teszem.


És akkor lesz halott ügy, ha annak gondolod.

Ja és hallgass mindig az első megérzésedre, ez nagyon fontos! Azok tudat alól jönnek, és ugyanerre soha nem fogsz tudni gondolni

2013. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azzal legyél, aki megbecsül! Aki figyel rád, és szeret! Ezt józan parszt ésszel is megmondom! De am tényleg, én tudom, h te is ezt érzed, és ezt szeretnéd! Sokkal jobb h egy olyan ölel át, akinek ez mérhetetlen boldogságot ad... Ugye?! :)
2013. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NiKkNikotin válasza:
Nyilván nem jó ha olyannal vagy együtt aki nem teljesen viszonozza az érzéseiden. Valószinűleg ezért is kezdtél el foglalkozni más fiúval. De szerintem ha elsőre nincs meg köztetek tűz akkor nem is biztos h kifog alakulni. Ne erőltesd bele magad egy másik kapcsolatba csak azért mert az előző nem alakul jól. Persze ettől még kialakulhat a későbbiekben is a kémia :)
2013. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot semmiképpen nem akarok a másikkal addig, amíg nem érzek vonzalmat. De nem utasítanám el a közeledését egyből.
2013. márc. 28. 21:40
 6/7 NiKkNikotin válasza:
Akkor vágj bele :D A mostani helyzetednél csak jobb lehet, nincs veszíteni valód
2013. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedj az ujjal.

Ha a regi nem szeret, akkor csak te szenvedsz.

En ilyen kapcsolatban voltam, kikeszultem. Mar banom az idot, amit elvesztegettem ra.

Azzal fogkalkozz aki tisztel es megbecsul!

2013. márc. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!