Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy biszexuális vgy leszbikus vagyok-e?

Figyelt kérdés

Mert,ha szeretek egy lányt,és előtte még nem szerettem fiút,akkor honnan tudom,hogy biszexuális vagy leszbikus vagyok?


15/L



2013. márc. 1. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
15 évesen még nagyon nem alakul ki...
2013. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudnál vonzónak találni egy pasit?

Mert ha igen,akkor nem leszbikus vagy.

2013. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
beteg vagy...15 évesen szeresd csak nyugodtan a fiukat. ne legyél már hobbi lezbi-divat lezbi!!!!!!!!!!
2013. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Drágám, a szexualitás nem szerelemről szól hanem szexről, a te esetedben, remélhetőleg még egy ideig, vonzódásról. Szeretsz egy lányt? Rendben, na most nézegesd a fiúkat is egy kicsit, ha vonzódsz hozzájuk, akkor biszex vagy.
2013. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Retardált a mai fiatalság
2013. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha lányba és fiúba is tudsz szerelmes lenni, akkor biszex vagy. Amúgy ennyi idősen tényleg nem lehet tudni véglegesen, fiatalabb koromban a fiúk is érdekeltek, mostanra már nem.
2013. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Az előzőekre ne hallgass, ha ők tudhatták 15 éves korukban, hogy az ellenkező nemhez vonzódnak, akkor más is tudhatja, hogy biszexuális-e vagy leszbikus ebben a korban. A szexuális irányultság ugyanis nem korhoz kötött. Én 12 éves koromban tudtam, hogy leszbikus vagyok, sőt már 6 évesen is, csak akkor még nem tudtam, hogy ilyen létezik ezért nem tudtam nevén nevezni a dolgot..


Ha szerelmes vagy egy lányba, akkor minimum biszexuális vagy. Ha eltudod képzelni, hogy szerelmes legyél egy lányba és lefeküdj vele, és ugyanezt egy fiúval is eltudod képzelni akkor biszexális vagy. Ha csak fiúval tudod elképzelni, akkor hetero vagy. Ha csak lánnyal, akkor leszbikus. Gondolkodj el, letudnád élni egy nővel az életed? Letudnál feküdni vele?

2013. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%

15/L ????????


Menj anyádhoz kérj 2 pofont aztán tudni fogod hol a helyed! Ne haragudj de hogy juthat ilyen eszedbe ?? Nem a net előtt kéne lógni hanem olvasni egy könyvet vagy házit írni. Hülye kis csitri. Elsírnád magad hamar szerintem ha egy leszbi elkapna egy menetre. Istenem mik vannak....

2013. okt. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Tttttakarodjatok máárrr

Akkor a többi 15 éves honnan tudja hogy hetero ha ő nem tudhatja a szexualitását???

Hucseszdki

*siiigh*

Tehát.

Igazából érzed.

El tudod képzelni magad mind a kettővel. Ennyi igazából, lehet nem segítettem sokat de azért megpróbáltam.:D

2016. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!