Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mennyire fontos nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire fontos nektek a lapos has egy lányon? A csípőn lévő kis husimusi zavar titeket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 20:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Zóna Pocok Úr!

Legyen szíves a hölgy elérhetőségét is belinkelni-elküldeni!

Köszönettel, a GyK-s fórumtársak.

2013. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én a múlthéten vettem meg életem első húsdarálóját...
2013. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Köszönet Zóna Pocok fórumtárs!
2013. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
A lapos has fontos, de csípőn nem zavar
2013. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

Voltál nála?

Ő van a képeken?

;)

2013. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem voltam, de el kell olvasni a beszámolókat, van róla 23 :D
2013. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nagyon egyetértek veled. Én is ilyen vagyok. Vékonyabb vagyok, mint a képen a csaj, mégis fogyni szeretnék. Mondjuk megvannak az okai. Nem is annyira fogyni szeretnék, inkább egy kicsit izmosodni, formálni az alakom. Pedig szinte mindenki azt mondja, hogy jó az alakom.


Viszont én nem a pasik miatt változtatok az alakomon. Vagyis nem konkrétan miattuk, bár valószínűleg erre is hatással lesz. De a legfontosabb, hogy szeretnék végre elégedetten a tükörbe nézni, ehhez pedig kell némi izom és formás alak. :)

18/L

2013. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Off:Szerintem nem szép a linkelt nő, fogyhatna is és mellesleg cigány...


Kérdező azért azt vedd figyelembe, hogy ezeket a pasikat akik itt válaszolnak nem tudod ,hogy hoyg néznek ki. Nem hiszem, hogy Brad Pittek és Johnny Deppek válaszolnának...

2013. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miért, ha a pasik szerint nem gáz a pocak, de téged világ életedben rettenetesen zavart, majd hirtelen, ha a pasik leokézzák, akkor megváltozik a véleményed, és szeretni fogod a tested? Valószínűleg nem. Szard le, mit gondolnak mások. Ha téged zavar a pocak, akkor tornázd le.
2013. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ez olyan kamu adatokat adott meg kg-ot meg bőségeket tekintve, mint a huzat... mármint a linkelt lány
2013. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!